Kedves Richárd! Köszi az infót. Július 22-én indulunk busszal.
Milyen a tenger? Elég langyos már, ugye nem szemetes? Örölök, hogy jó véleményed van az apartmanról, olvastam itt a fórumon, hogy volt aki füldugóval aludt. Gondolom azért nem olyan zajos. Üdv. Mária
Kedves Mária. JÚlius azért már keményen meleg évszak náluk, szerintem érdemes a klímán elgondolkodni. Ha szerencsétek van, és fúj a szél, akkor este valamennyire ki lehet hűteni a szobát, de így június végén is már nagyon nehezen volt elviselhető a szoba hőmérséklete. Egyáltalán nem hangos, sőt, az apartman mellett van egy étterem, ahol egész este görög zenét játszanak, és nagyon jó rá elalduni. Persze függ, hogy ki milyen körülmények között alszik el. A reggel meg csodálatos, ahogyan a nyitott ablakokn beáramló tenger zúgását hallod meg először, mi nagyon szerettük. :) A tenger nem szemetes, egy kicsit hínáros helyenként, de hát ez a tenger élővilága. :) Mivel nagyon lassan mélyül, ezért a sekélyesebb részeken már nagyon meleg volt, de beljebb sem vészes. Jó nyaralást kívánok.