Kedves Richárd! Teljesen igazad van, sajnos mindig akadnak olyan utitársak akik képtelenek alkalmazkodni a közösséghez, és ezzel lejáratják a többieket is. Az Elektra melyik apartmanjában voltatok? Mi a fsz. 6-ba megyünk, ha van tanácsod, hogy mit vigyünk magunkkal ami esetleg Nektek hiányzott szívesen venném az információt. Üdv. Mária
Kedves Mária. Mi a kisházban voltunk a fszt 7-ben. Minden volt, a konyha jól felszerelt, van mikró, vízforraló, ami nem volt, az mosogatószer és szivacs, de azt vettünk, és ott hagytuk a következő turnusoknak. :) Még törülközőt is kaptunk, pedig arra nem is számítottunk. Szemeteszsákot is kaptunk minden második nap, tényleg egy tökéletes hely arra az Elektra, hogy egy jót pihenjetek!

Köszönöm a támogatást, és remélem, hogy a Ti turnusotokban nem lesznek ilyen egyének. Mikor mentek?
üdv: