(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-28 22:30:48
Horváth Attila írta ekkor: 2011-06-27 19:37:28
Kedves Gábor! Horváth Attila vagyok, július 9-16 időszakban nyaralunk majd Korfun a feleségemmel, de nem busszal megyünk, hanem egyénileg repülővel. Érkezés Korfura: Július 9. 22:35 Indulás vissza Korfuról: Július 16. 23:15 Az lenne a kérdésem, hogy van-e lehetőség transzferre a reptér és Sidari (Elektra Apartman) között a fent említett időpontokban, valamint, hogy milyen árban van. Válaszát előre is köszönöm!
KEDVES ATTILA, KÉREM OLVASSA EL AZ ALÁBBI VÁLASZOMAT, AMIT MELITTÁNAK ÍRTAM, VÁLASZT KAP KÉRDÉSÉRE. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-28 22:26:59
Szilágyi Dina írta ekkor: 2011-06-27 20:18:38
Kedves Gábor! Július 2.-án előreláthatólag 22:35 érkezünk repülővel Korfura,visszafelé július 9.-én 23:15-kor utazunk vissza. A Katherina Apartmanban szállunk meg,és szeretnék érdeklődni,hogy van e lehetőség transzferre a repülőtér és a szállás között,az említett időpontban! 9 személyről lenne szó, és mennyibe kerül? Hol tudjuk átvennia kulcsokat ebben a késői időpontban Köszönöm előre is! Szilágyi Melitta
KEDVES MELITTA, EGYETLEN LEHETŐSÉG VAN, KÉT TAXI, AMI KB. 60-60 EURO, AZAZ 120 EURO 9 SZEMÉLYRE ÉS ENNYI IS MAJD VISSZA.MÁS, REPTÉRI MINIBUSZ, NAGY TAXI, TÁVOLSÁGI BUSZ STB. NINCS. AMENNYIBEN A TAXI MEGFELEL, KÉREM S.O.S. VÁLASZODAT, MERT SOK HASONLÓ ÉRKEZÉS VAN.TUDUNK RENDELNI. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-28 22:21:10
vakarcs péter írta ekkor: 2011-06-28 20:25:59
SZIA GRANDGÁBORKORFU!JÚLIUS 30-TÓL LESZÜNK A KATERINA APARTMANBAN 8-AN.SZERETNÉNK EGYÉNILEG ANTIPAXOSRA MENNI. ARRŐL KÉRNÉK INFORMÁCIÓT,HOGY TUDUNK ODA JUTNI.HA EGY HAJÓZÁSI MENETRENDET,VAGY EGYÉB INFORMÁCIÓT TUDSZ,MEGKÖSZÖNNÉM.
KEDVES PÉTER, ANTIPXOS NEM OLYAN NAGY SZIGET, HOGY LENNÉNEK MENETRENDSZERINTI JÁRATOK, AMI VAN, AZ SZERVEZETT PROGRAM, A IONIAN CRIUSES TÁRSASÁGGAL.HA SZERETNÉTEK OTT MARADNI, MEGOLDHATÓ, DE EZT MAJD SZEMÉLYESEN, MERT BONYOLULT. ÜDV, GÁBOR
vakarcs péter Dátum: 2011-06-28 20:25:59
SZIA GRANDGÁBORKORFU!JÚLIUS 30-TÓL LESZÜNK A KATERINA APARTMANBAN 8-AN.SZERETNÉNK EGYÉNILEG ANTIPAXOSRA MENNI. ARRŐL KÉRNÉK INFORMÁCIÓT,HOGY TUDUNK ODA JUTNI.HA EGY HAJÓZÁSI MENETRENDET,VAGY EGYÉB INFORMÁCIÓT TUDSZ,MEGKÖSZÖNNÉM.
mati81 Dátum: 2011-06-28 20:16:01
írta ekkor: 2011-06-28 10:21:09
Szia Márti! Nagyon klassz kisfiad van, reméljük, hogy nem kell sokat várni a határokon, valamint a mostani görög helyzet normalizálódik. Most olvastam. hogy 48 órás sztrájk lesz, de remélem ez a nyaralókat nem fogja érinteni. Nekik is az az érdekük, hogy minél több turista látogasson el hozzájuk. Tavaly hol jártatok? Üdv. Mária
Szia Mária! Tavaly Sartin voltunk, de Ákit 5 hónapos kora óta eddzük, egész európát bejárta már! smile Nagyon remélem nem lesz semmi fennakadás, tavaly pont ilyenkor szórakoztak a görögök akkor sem tapasztaltunk a tengerparton semmit, szerintem most sem lesz semmi legalábbis bízom benne.