(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Bajkó Viola Dátum: 2011-06-28 17:55:46
kaliber írta ekkor: 2011-06-28 16:58:06
Százhalombattáról indultunk, a google maps a kompot sem számolja bele 1,5 óra a komp út. A 16éves autóra sajna nem lehet (asisstance) biztositást kötni itt: http://www.autosos.hu/premium10-szolgaltatasok.html is csak 15éves korig lehet kötni, de kérdezd meg őket hátha tudnak megoldást.
Oh nem tudtam, hogy azt nem számolja bele a googlemaps, nagyon köszi a választ a biztosításra is! smile
kaliber Dátum: 2011-06-28 16:58:06
Bajkó Viola írta ekkor: 2011-06-28 14:41:10
Köszönöm a választ Kaliber, azt még megkérdezhetem hogy háztól házig az honnan is indul, mert mi Pest megyéből Budajenőről indulunk és persze megállás nélkül 16 órát írt a googlemaps:) mondjuk megállásokkal biztos összejön a 21 óra is.
Százhalombattáról indultunk, a google maps a kompot sem számolja bele 1,5 óra a komp út. A 16éves autóra sajna nem lehet (asisstance) biztositást kötni itt: http://www.autosos.hu/premium10-szolgaltatasok.html is csak 15éves korig lehet kötni, de kérdezd meg őket hátha tudnak megoldást.
Bajkó Viola Dátum: 2011-06-28 16:20:22
Még egy kérdés, valaki tud abban segíteni hogy a 16 éves autónkra hol tudunk biztosítást kötni, mert sok helyen nem lehet 10 évnél idősebb autóra smile
Bajkó Viola Dátum: 2011-06-28 14:41:10
kaliber írta ekkor: 2011-06-27 23:23:50
Kedves Viola! Mi tavaly voltunk autóval, háztól-házig (határokon állással, rövid pihenőkkel, tankolással, komp úttal együtt) 21óra volt az út, szaloniki utáni görög autópálya szakasz elég húzós hegyeken keresztül halad, nincs benzinkút vagy 300km-n keresztül, csak ha kihajtasz valamelyik kijáraton, de érdemes autóval menni, mert a szigetet körbe tudod járni nem kell drágán autót bérelni. UI: Az egész úton csak a szigeten tévedtünk el (míg Sidariba értünk) (mondjuk még érkezés utáni napokban is míg meg nem szoktuk hol kell elkanyarodni) jelzőtáblák hiányosak és van ahol egész kisbetüs felirat jelzi csak Sidarit, oda kell figyelni.
Köszönöm a választ Kaliber, azt még megkérdezhetem hogy háztól házig az honnan is indul, mert mi Pest megyéből Budajenőről indulunk és persze megállás nélkül 16 órát írt a googlemaps:) mondjuk megállásokkal biztos összejön a 21 óra is.
Dátum: 2011-06-28 12:20:18
Kedves Richárd! Köszi a tanácsot a klíma be van tervezve a költségvetésbe. Amúgy az étkezést, hogy oldottátok meg? Nem igényeltünk félpanziót, inkább kipróbálnánk több helyet, a reggeliről gondoskodunk valami hazaival, a többi étkezés meg majd kialakul. Már alig több mint három hetet kell "átvészelni" és indulunk. Köszönöm mégegyszer, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat. Üdv. Mária