(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-26 07:25:29
Szia Márti! A kisfiatok hány éves? A mi fiaink már felnőttek, sőt van két gyönyörű kislány unokánk is 26 és 10 hónaposak. Mi egy kicsit idősebbek vagyunk, betöltöttük az övenet Most már csak ketten utazunk. A lényeg. hogy nincs egy hónap az utazásig hátra. Találkozunk az úton. Jó készülédést . Addig is gyűjtsük az infokat. Üdv. Mária
Kiss Gabriella Dátum: 2011-06-25 21:48:01
vakarcs péter írta ekkor: 2011-06-25 21:45:55
Szia!Ha visszalapozol néhány oldalt,Borbély Attila linkjére kattints rá,kimerítő választ fogsz kapni.Ha vette a fáradtságot és leírt mindent amit lehetett,olvassátok el.
Köszönöm az infót.
vakarcs péter Dátum: 2011-06-25 21:45:55
Kiss Gabriella írta ekkor: 2011-06-25 19:08:57
Sziasztok. Szeptemberben megyünk Korfura és a közértben lévő árak miatt érdeklődnék. Mire készüljünk? Úgy hallottuk, hogy mivel szigetről van szó így minden picit drágább mint más nyaraló helyen.? Ha valaki tudna konkrét infóval szolgálni mi mennyi most Korfun az nagyon megköszönném.
Szia!Ha visszalapozol néhány oldalt,Borbély Attila linkjére kattints rá,kimerítő választ fogsz kapni.Ha vette a fáradtságot és leírt mindent amit lehetett,olvassátok el.
Kiss Gabriella Dátum: 2011-06-25 19:08:57
Sziasztok. Szeptemberben megyünk Korfura és a közértben lévő árak miatt érdeklődnék. Mire készüljünk? Úgy hallottuk, hogy mivel szigetről van szó így minden picit drágább mint más nyaraló helyen.? Ha valaki tudna konkrét infóval szolgálni mi mennyi most Korfun az nagyon megköszönném.
Kovács Adrienn Dátum: 2011-06-25 12:57:18
Jaj, még kimaradt az, hogy erkélye ugye van az Elektra I. em. 3. apartmanjának és a tengerre néz igaz? Illetve lehet is látni a tengert? Még egyszer köszönöm.