(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Bunovácz Dezső Dátum: 2011-06-01 18:43:30
Máténé Márti írta ekkor: 2011-06-01 16:06:31
Sziasztok! Most voltunk 2 hetet a Clióban,az apartman jó,de a tulaj a 2 hét alatt sem tudott gondoskodni arról,hogy a medencénél legyen napernyő, a tenger koszos,bele engedik a szennyet,igazán fürdésre alkalmas hely csak a falutól távol van,az idő az már nagyon jó,napozó szert,szunyonyírtót feltétlen vigyetek!
Kedves Márti ! Köszönjük az információt- reméljük juni. 18-ra sikerül a napernyőket is kitenni! Milyenek voltak a kirándulások, melyiken voltatok? Köszi!
Poncsák Mónika Dátum: 2011-06-01 16:39:52
Kedves Márti! Köszi az infót, mi is a Clioba megyünk majd júni 18-tól. Melyik szobában voltatok? A konyha mennyire felszerelt? Nem akarunk nagyon főzőcskézni, csak a reggeli miatt kérdezem. Köszönöm!
Máténé Márti Dátum: 2011-06-01 16:06:31
Bunovácz Dezső írta ekkor: 2011-05-31 19:25:29
Sziasztok! Szeretnék információt kapni azoktól akik a Clio appartmanban voltak( I. em. 6-ban), hogy milyen? Mi június 17-től megyünk. Idő- tengervíz hőmérséklet? Köszi! Üdv: Bunovácz Dezső
Sziasztok! Most voltunk 2 hetet a Clióban,az apartman jó,de a tulaj a 2 hét alatt sem tudott gondoskodni arról,hogy a medencénél legyen napernyő, a tenger koszos,bele engedik a szennyet,igazán fürdésre alkalmas hely csak a falutól távol van,az idő az már nagyon jó,napozó szert,szunyonyírtót feltétlen vigyetek!
Dátum: 2011-06-01 11:49:09
Kedves Gábor! Köszönöm a válaszát. Gondolom az apartman udavarára is ki lehet ülni. Már számoljuk a napokat. Júliusban ott leszünk.
Dátum: 2011-06-01 10:18:22
írta ekkor: 2011-05-30 12:24:54
Kedves Gábor! Az Elektra apartman nagy ház fsz. 6-ba megyünk júl. 23-án, azt szeretném kérdezni, hogy erkélye , terasza van-e? A térképen nem látszik, viszont a leírásban az van, hogy minden apartmanhoz tartozik erkély vagy terasz. Köszönöm a válaszod.
Kedves Mária! Az Elektra 6-os apartmannak nincs erkélye, viszont az ajtó előtti kis részen műanyag székek illetve asztal van elhelyezve. Várjuk Önöket szeretettel!