Sziasztok!
Szeretnék információt kapni azoktól akik a Clio appartmanban voltak( I. em. 6-ban), hogy milyen?
Mi június 17-től megyünk.
Idő- tengervíz hőmérséklet?
Köszi!
Üdv:
Bunovácz Dezső
Sziasztok! Most voltunk 2 hetet a Clióban,az apartman jó,de a tulaj a 2 hét alatt sem tudott gondoskodni arról,hogy a medencénél legyen napernyő, a tenger koszos,bele engedik a szennyet,igazán fürdésre alkalmas hely csak a falutól távol van,az idő az már nagyon jó,napozó szert,szunyonyírtót feltétlen vigyetek!