Kedves Márti! Hát szomorú vagyok attól amit írtál. Nagyon régi vágyam volt, hogy eljussunk Korfura. Ha van még valami infód szívesen venném. Milyen messze kellett elmenni, hogy tudjatok fürödni?
Mária! Ahhoz,hogy elfogadható,viszonylag tiszta helyet találj a fürdőzéshez- bizony sokat kell gyalogolni,nem véletlenül van mindenhol medence, aholtaláltunk tiszta helyet-ott rögtön jöttek és 15 eurót kértek 2 db ágyért és napernyőért!
Sajnos nem minden olyan,mint a katalógusokban!