(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-02 10:17:43
Vajda Richárd írta ekkor: 2011-06-01 22:45:11
sziasztok mi pénteken indulunk és érdekelne tényleg nem lehet fürödni szidari egyetlen standján sem?
Kedves Richárd! Szomorúan olvastuk az előző bejegyzéseket a tengerrel kapcsolatban. Sidari kis és nagy strandja is tiszta, és a víz nem szennyezett!
Vajda Richárd Dátum: 2011-06-02 09:41:28
grandgaborkorfu kérdezném hogy tényleg ennyire rossz a helyzet?
Dátum: 2011-06-02 09:37:29
Hubai László írta ekkor: 2011-06-01 19:47:58
Kedves grandgaborkorfu! Június 11-étől megyünk a Katherina apartmanba, egy két fős szobába. Azt szeretnénk megkérdezni, hogy a konyhafelszereltség közé tartozik-e a kávéfőző, illetve érdemes-e vinni? Köszönettel H.L.
Kedves László! A Katerina apartmanban van filteres kávé/teafőző, mikró, és minden egyéb ami a főzéshez szükséges lehet! Várjuk Önöket Szeretettel!
Máténé Márti Dátum: 2011-06-02 09:01:26
írta ekkor: 2011-06-02 07:04:43
Kedves Márti! Hát szomorú vagyok attól amit írtál. Nagyon régi vágyam volt, hogy eljussunk Korfura. Ha van még valami infód szívesen venném. Milyen messze kellett elmenni, hogy tudjatok fürödni? smile
Mária! Ahhoz,hogy elfogadható,viszonylag tiszta helyet találj a fürdőzéshez- bizony sokat kell gyalogolni,nem véletlenül van mindenhol medence, aholtaláltunk tiszta helyet-ott rögtön jöttek és 15 eurót kértek 2 db ágyért és napernyőért! Sajnos nem minden olyan,mint a katalógusokban!
Dátum: 2011-06-02 07:04:43
Kedves Márti! Hát szomorú vagyok attól amit írtál. Nagyon régi vágyam volt, hogy eljussunk Korfura. Ha van még valami infód szívesen venném. Milyen messze kellett elmenni, hogy tudjatok fürödni? smile