Kedves Márti!
Köszi az infót, mi is a Clioba megyünk majd júni 18-tól. Melyik szobában voltatok? A konyha mennyire felszerelt? Nem akarunk nagyon főzőcskézni, csak a reggeli miatt kérdezem.
Köszönöm!
Mi az első emelet 10-ben voltunk,a szoba szép tágas,a konyha felszereltsége elfogadható:1 serpenyő,1 lábas,gyümölcs mosó,reszelő,evőeszközök,tányérok,poharak,csészék vannak,van vízforraló és jól működik a tűzhely is.A közeli boltban a reggelihez mindent lehet kapni,az árak magasabbak mint nálunk,rengeteg étterem van és viszonylag normális áron lehet étkezni.