(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Máténé Márti Dátum: 2011-06-02 05:33:03
Bunovácz Dezső írta ekkor: 2011-06-01 18:43:30
Kedves Márti ! Köszönjük az információt- reméljük juni. 18-ra sikerül a napernyőket is kitenni! Milyenek voltak a kirándulások, melyiken voltatok? Köszi!
Dezső! A kirándulásokat úgy oldottuk meg,hogy autót béreltünk és magunk mentünk, de a programokról jókat hallottunk,igaz a magyaroké volt a legdrágább,magyar nyelvű leírás nemigen van,Korfuról szóló magyar nyelvű könyv 20 évvel ezelőtti kiadású (legalábbis nekünk ilyet sikerült venni)
Máténé Márti Dátum: 2011-06-02 05:25:25
Poncsák Mónika írta ekkor: 2011-06-01 16:39:52
Kedves Márti! Köszi az infót, mi is a Clioba megyünk majd júni 18-tól. Melyik szobában voltatok? A konyha mennyire felszerelt? Nem akarunk nagyon főzőcskézni, csak a reggeli miatt kérdezem. Köszönöm!
Mi az első emelet 10-ben voltunk,a szoba szép tágas,a konyha felszereltsége elfogadható:1 serpenyő,1 lábas,gyümölcs mosó,reszelő,evőeszközök,tányérok,poharak,csészék vannak,van vízforraló és jól működik a tűzhely is.A közeli boltban a reggelihez mindent lehet kapni,az árak magasabbak mint nálunk,rengeteg étterem van és viszonylag normális áron lehet étkezni.
Vajda Richárd Dátum: 2011-06-01 22:45:11
sziasztok mi pénteken indulunk és érdekelne tényleg nem lehet fürödni szidari egyetlen standján sem?
Hubai László Dátum: 2011-06-01 19:47:58
Kedves grandgaborkorfu! Június 11-étől megyünk a Katherina apartmanba, egy két fős szobába. Azt szeretnénk megkérdezni, hogy a konyhafelszereltség közé tartozik-e a kávéfőző, illetve érdemes-e vinni? Köszönettel H.L.
Dátum: 2011-06-01 19:34:19
Kedves Grandgaborkorfu!Szomorúan olvastam a most hazaérkezettek beszámolójában,hogy szennyezett a tenger vize,fürdeni csak távol a falutól lehet.Kérdezném,hogy mennyire komoly problémaez,mivel nekünk csak ez az egy hét áll rendelkezésre,hogy pihenjünk és nyaraljunk,nem szeretnénk ojan helyen tölteni,ahol a piszkos tengervíz miatt nem élvezhetjük a nyaralást!Várnám mások észrevételeit is,akik ott nyaraltak.Válaszukat előre is köszönöm!Petra