Sziasztok! Júniusban megyünk Sidariba, az lenne a kérdésem, hogy a motorkölcsönzőbe mekkora motorok vannak? Olyan kellene, amivel ketten be tudjuk motorozni a szigetet, ha van ilyen érdekelnének még az árak is. Köszi!
Kedves Olga!
A motorkölcsönzőkben 50, 80, 100, és akár 1000 köbcentis motorokat is tudtok bérelni. A nagyobb teljesítményű motorokat nem ajánljuk, csak tapasztalt motorosoknak, az útviszonyok miatt. 20 eurótól lehet bérelni. Üdv!