(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

P. Viktória Dátum: 2011-05-31 20:53:47
Szia Enikő! Mi is augusztus 19-én indulunk a Clio apartmanba. Ti honnan jöttök?? smile
Bunovácz Dezső Dátum: 2011-05-31 19:25:29
Sziasztok! Szeretnék információt kapni azoktól akik a Clio appartmanban voltak( I. em. 6-ban), hogy milyen? Mi június 17-től megyünk. Idő- tengervíz hőmérséklet? Köszi! Üdv: Bunovácz Dezső
Vajda Lívia Dátum: 2011-05-31 11:41:10
Sya Grandgaborkorfu!Köszi a választ,már nagyon várjuk a nyaralást,még pár nap és indulunk!!!!!!!!
Vajda Richárd Dátum: 2011-05-30 20:25:08
írta ekkor: 2011-05-29 09:29:21
Kedves Richárd! Jetski bérlésre van lehetőség Agios Georgiosban, ami Sidaritól, kb. 12 km-re található. Az ára sajnos nem olcsó, kb. 50 euró negyedóra bérlés.
szia köszönöm a válaszodat.az tényleg sok érte.
Dátum: 2011-05-30 19:36:04
Nádasiné Gilicze Olga írta ekkor: 2011-02-20 19:07:53
Sziasztok! Júniusban megyünk Sidariba, az lenne a kérdésem, hogy a motorkölcsönzőbe mekkora motorok vannak? Olyan kellene, amivel ketten be tudjuk motorozni a szigetet, ha van ilyen érdekelnének még az árak is. Köszi!
Kedves Olga! A motorkölcsönzőkben 50, 80, 100, és akár 1000 köbcentis motorokat is tudtok bérelni. A nagyobb teljesítményű motorokat nem ajánljuk, csak tapasztalt motorosoknak, az útviszonyok miatt. 20 eurótól lehet bérelni. Üdv!