Sziasztok!Juni 3-án indulunk Korfura barátnémmal,már 4-edszerre!Az első turnus már haza érkezett.Tőlük érdeklődnék hogy telt a hetük?Utazás,határoknál várakozás és időjárásról?Személyi kártya jó ugye?Köszike!!!
Kedves Lívia!
Az első, illetve második turnus utasai nevében nem beszélhetünk, a saját tapasztalataink alapján az utasok nagyon jól érezték magukat, rengeteg élményben gazdagodtak a fakultatív programok által, és "fájó" szívvel hagyták el a szigetet.
Az idő meleg, a tengervíz kellemes.
A határokon eddig nem volt semmilyen probléma, és reméljük ezután sem lesz. A személyi igazolvány egyenlőre jó, de érdemes útlevéllel elindulni!
Jó utat, és várunk titeket!