(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Ásoth Enikő Dátum: 2011-05-29 22:20:35
Sziasztok! Augusztus 19-én induló turnusra megyünk a párommal a Clio apartmanba. Van köztetek olyan, aki szintén oda utazik majd akkor?
Dátum: 2011-05-29 10:56:50
Vajda Lívia írta ekkor: 2011-05-23 13:57:09
Sziasztok!Juni 3-án indulunk Korfura barátnémmal,már 4-edszerre!Az első turnus már haza érkezett.Tőlük érdeklődnék hogy telt a hetük?Utazás,határoknál várakozás és időjárásról?Személyi kártya jó ugye?Köszike!!!
Kedves Lívia! Az első, illetve második turnus utasai nevében nem beszélhetünk, a saját tapasztalataink alapján az utasok nagyon jól érezték magukat, rengeteg élményben gazdagodtak a fakultatív programok által, és "fájó" szívvel hagyták el a szigetet. Az idő meleg, a tengervíz kellemes. A határokon eddig nem volt semmilyen probléma, és reméljük ezután sem lesz. A személyi igazolvány egyenlőre jó, de érdemes útlevéllel elindulni! Jó utat, és várunk titeket!
Dátum: 2011-05-29 10:05:51
Szatzker Gábor írta ekkor: 2011-04-01 09:45:26
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy tudna nekem valaki körübelüli árat írni, hogy mi mennyibe kerül Sidariban és hol érdemes vásárolni? ( víz, pékárú stb...) Előre is köszönöm!
Kedves Gábor! Sidari központjától, kb. 10 perc sétával, elérhető 2 nagy szupermarket, ahol minden beszerezhető. Ásványvíz 1,5 literes 6 db. 1,80. Sidari központjában, egy kellemes kis cukrászdában minden reggel friss kenyeret tudtok vásárolni, kilós barna illetve félbarna kenyér 1 euró. Gyrost pedig 2 euróért tudtok vásárolni. Szép napot!
Dátum: 2011-05-29 09:29:21
Vajda Richárd írta ekkor: 2011-03-14 21:27:38
Sziasztok.Júniusban megyünk Sidariba és szeretném kérdezni lehet e jetskit bérelni ha igen milyen árba van köszönöm.
Kedves Richárd! Jetski bérlésre van lehetőség Agios Georgiosban, ami Sidaritól, kb. 12 km-re található. Az ára sajnos nem olcsó, kb. 50 euró negyedóra bérlés.
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-05-27 11:21:44
Szia Judit! A 12 éves fiunkal megyünk. Aki egyébként jól kijön a lányokkal mert van a családban egy pár belőlük. Ezek szerint Tiétek a 9 szoba? Gyöngyi