(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Vajda Lívia Dátum: 2011-05-23 13:57:09
Sziasztok!Juni 3-án indulunk Korfura barátnémmal,már 4-edszerre!Az első turnus már haza érkezett.Tőlük érdeklődnék hogy telt a hetük?Utazás,határoknál várakozás és időjárásról?Személyi kártya jó ugye?Köszike!!!
Dátum: 2011-05-22 15:10:37
Molnár Anita írta ekkor: 2011-05-16 16:08:19
Sziasztok, Érdeklődnék, hogy a fakultatív programok során Paxos-Antipaxosra el lehet e látogatni? Antipaxos gyönyörű stranddal rendelkezik. vagy hogy lehet oda eljutni Sidariból?
Kedves Anita! Paxos-Antipaxosra indul kirándulás, Korfu város kikötőjéből. Sajnos még nem tudjuk pontosan milyen napokon, de minden esetben reggel 9:00-kor indul a hajó, és este 19:00-kor érkezik vissza a kikötőbe.
Dátum: 2011-05-21 23:54:34
Veres Judit írta ekkor: 2011-04-20 11:36:59
Sziasztok! Szeptember elején szeretnénk menni Korfora. Érdekelne, hogy milyen akkor az időjárás, mennyire van meleg, esetleg eső vagy szél. Meg hogy mennyire nagy akkor még a nyüzsgés. Köszi! smile
Kedves Judit! Szeptemberben az idő kellemesen meleg, volt már rá példa hogy megtréfált minket az időjárás és eleredt az eső, de 1 maximum 2 nap után újból kisütött nap! Mivel a szezon október végéig tart így szeptemberben még lesz "élet" a faluban!:)
Dátum: 2011-05-21 23:22:26
írta ekkor: 2011-05-16 21:36:57
június 4-én érkezünk a clio apartmanba ,szeretnénk egy napra áthajózni Abániába.kérlek addig írd meg, hogy van e menetrendszerintii járat,és milyen időközönként indul. tudomásom szerint szervezett utat inditanak.
Tisztelt Asszonyom! Albániába, többször, heti rendszerességgel indul hajó, Sidariból.Június 1-től magyar idegenvezetéssel. A kirándulás iránt az idegenvezetőnél lehet érdeklődni!
Dátum: 2011-05-21 14:09:47
Kedves! Anita! A kompok , óránként járnak, jegyet a helyszínen tudtok majd vásárolni. Több komp társaság is működik, bármelyiket igénybe lehet venni! Jó utat és várunk benneteket!