Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, h mi hollandiai utazási irodán keresztül foglaltunk szállást a Summertime apartmanházba. (autóval megyünk majd, Sidarinra) Nem tudom, h arra van e lehetőség esetleg, h fakultatív programokon részt vegyünk mi is? 3 felnőttről lenne szó. (meg lehetséges egy 1 éves kisfiúról) Voutoumi Bay, Paxos nagyon érdekelne minket! Ha erre nincs lehetőség, akkor egyénileg, hogy lehet eljutni oda? És miket érdemes megnézni még a szigeten vagy környékén... ??? Köszönöm!! Anita