(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-05-25 17:44:46
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-05-20 16:48:04
Szia Judit! Igen egy járattal megyünk és mi is az emeleten leszünk, kertre néző szobában. Nagyon várom bár még sok idő van addig! Gyöngyi
Szia Gyöngyi! A mienk is kertre néző. Tök jó, hogy megtaláltuk a szomszédot. Nálatok ki a harmadik személy? Velünk egy 9 éves kislány fog jönni. Szia Judit
Tóth Judit Dátum: 2011-05-25 17:44:32
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-05-20 16:48:04
Szia Judit! Igen egy járattal megyünk és mi is az emeleten leszünk, kertre néző szobában. Nagyon várom bár még sok idő van addig! Gyöngyi
Szia Gyöngyi! A mienk is kertre néző. Tök jó, hogy megtaláltuk a szomszédot. Nálatok ki a harmadik személy? Velünk egy 9 éves kislány fog jönni. Szia Judit
Kiss Anita Dátum: 2011-05-24 11:52:45
írta ekkor: 2011-05-21 14:09:47
Kedves! Anita! A kompok , óránként járnak, jegyet a helyszínen tudtok majd vásárolni. Több komp társaság is működik, bármelyiket igénybe lehet venni! Jó utat és várunk benneteket!
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)
Kiss Anita Dátum: 2011-05-24 11:51:29
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, h mi hollandiai utazási irodán keresztül foglaltunk szállást a Summertime apartmanházba. (autóval megyünk majd, Sidarinra) Nem tudom, h arra van e lehetőség esetleg, h fakultatív programokon részt vegyünk mi is? 3 felnőttről lenne szó. (meg lehetséges egy 1 éves kisfiúról) Voutoumi Bay, Paxos nagyon érdekelne minket! Ha erre nincs lehetőség, akkor egyénileg, hogy lehet eljutni oda? És miket érdemes megnézni még a szigeten vagy környékén... ??? Köszönöm!! Anita
Molnár Anita Dátum: 2011-05-23 16:08:51
Kedves Gábor, köszönöm a válaszod. Junius 4-én érkezünk a Clio apartmanba egy kisebb nyíregyházi csapattal :-) Addigra megérdeklődnéd a pontos időpontokat, és az árakat. A képek alapján Voutoumi Bay, Paxos nagyon csábító, igazi Karibi élmény. Nem szeretnénk kihagyni.Előre is köszönöm, Anita