Kedves István!
Érdeklődnék, hogy sikerült-e már utastársat találni? Mi is ketten mennénk a kisfiammal, társulnánk szívesen! Ha már lekéstünk erről, segítenél, hogy mennyibe kerül a transzfer?
Szép napot!
Kedves Krisztina! Örülök, hogy még emlékeztél erre a "régi" bejegyzésre. Örülök, ha társultok, így mindannyiunknak jóval olcsóbb lesz a transzfer! Az iroda tájékoztatása alapján fix 50 euro/út a transzfer díja.
Megadom az email címem, itt meg tudjuk beszélni a részleteket:
[email protected]
Jó hétvégét!