(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-05-20 16:48:04
Tóth Judit írta ekkor: 2011-05-18 22:45:13
Szia Gyöngyi! Mi is a Mariellába megyünk augusztus 19.-én. Mi az emeleten leszünk. Mi Pesten fogunk felszállni, de úgy látom, hogy ti is a 2.-es járattal fogtok jönni Egerből.
Szia Judit! Igen egy járattal megyünk és mi is az emeleten leszünk, kertre néző szobában. Nagyon várom bár még sok idő van addig! Gyöngyi
Dátum: 2011-05-20 08:29:06
Kulcsár Krisztina írta ekkor: 2011-05-19 15:33:53
Kedves István! Érdeklődnék, hogy sikerült-e már utastársat találni? Mi is ketten mennénk a kisfiammal, társulnánk szívesen! Ha már lekéstünk erről, segítenél, hogy mennyibe kerül a transzfer? Szép napot!
Kedves Krisztina! Örülök, hogy még emlékeztél erre a "régi" bejegyzésre. Örülök, ha társultok, így mindannyiunknak jóval olcsóbb lesz a transzfer! Az iroda tájékoztatása alapján fix 50 euro/út a transzfer díja. Megadom az email címem, itt meg tudjuk beszélni a részleteket: [email protected] Jó hétvégét! smile
Kulcsár Krisztina Dátum: 2011-05-19 15:33:53
írta ekkor: 2011-04-06 10:07:13
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e 1-2 fő, akik augusztus 20-án érkeznek Korfura a 22:35-ös vasmadárral? Így olcsóbb lenne a transzfer (mi ketten vagyunk). Már csak 136 nap van hátra! smile
Kedves István! Érdeklődnék, hogy sikerült-e már utastársat találni? Mi is ketten mennénk a kisfiammal, társulnánk szívesen! Ha már lekéstünk erről, segítenél, hogy mennyibe kerül a transzfer? Szép napot!
Dátum: 2011-05-19 14:01:25
Üdvözlet mindenkinek! Július 23-án megyünk az Elektrába, remélem minden nagyon szuper lesz. Szívesen felvennénk a kapcsolatot utastársainkkal.
Tóth Judit Dátum: 2011-05-18 22:45:13
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-03-13 16:39:46
Sziasztok! Mi is aug.19-én megyünk Egerből a Mariellába.
Szia Gyöngyi! Mi is a Mariellába megyünk augusztus 19.-én. Mi az emeleten leszünk. Mi Pesten fogunk felszállni, de úgy látom, hogy ti is a 2.-es járattal fogtok jönni Egerből.