Szia druszám Tóth Judit! Tényleg létezem, és megyek Korfura, de ez csak véletlenül történt. Az unokám nyomta meg. Bocsi. Köszi.
Szia Judit! Gondoltam, hogy véletlen volt, csak csodálkoztam...Érdekes lenne, ha egy helyre és egyszerre mennénk, de én ezúttal Kefallóniára indulok, alig 10 nap múlva. Korfun már nyaraltunk, az is klassz hely! Jó nyaralást! Üdv, T. Judit