(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-05-17 16:39:58
Tóth Judit írta ekkor: 2011-05-17 13:31:35
Szia druszám Tóth Judit! Tényleg létezem, és megyek Korfura, de ez csak véletlenül történt. Az unokám nyomta meg. Bocsi. Köszi.
Szia Judit! Gondoltam, hogy véletlen volt, csak csodálkoztam...Érdekes lenne, ha egy helyre és egyszerre mennénk, de én ezúttal Kefallóniára indulok, alig 10 nap múlva. Korfun már nyaraltunk, az is klassz hely! Jó nyaralást! Üdv, T. Judit
Tóth Judit Dátum: 2011-05-17 13:31:35
Szia druszám Tóth Judit! Tényleg létezem, és megyek Korfura, de ez csak véletlenül történt. Az unokám nyomta meg. Bocsi. Köszi.
Dátum: 2011-05-16 21:36:57
június 4-én érkezünk a clio apartmanba ,szeretnénk egy napra áthajózni Abániába.kérlek addig írd meg, hogy van e menetrendszerintii járat,és milyen időközönként indul. tudomásom szerint szervezett utat inditanak.
Molnár Anita Dátum: 2011-05-16 16:08:19
Sziasztok, Érdeklődnék, hogy a fakultatív programok során Paxos-Antipaxosra el lehet e látogatni? Antipaxos gyönyörű stranddal rendelkezik. vagy hogy lehet oda eljutni Sidariból?
Dátum: 2011-05-16 09:46:36
Kedves Grand Tours! A másik fórumokon Vivientől és Évától már kaphattak egy kis összefoglalót, beszámolót azok, akik még csak ezután mennek. Esetleg mi, "Korfusok" is kaphatnánk majd információkat az első turnus tapasztalatairól? -(út, időjárás, helyi viszonyok, árak, fakultatív programok, idegenvezető személye...) A többi fórumozó nevében is előre köszönöm.