Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, h mi augusztus 1- mennénk Sidarira saját autóval. A komp járatokról érdeklődnék. Menetrendet megtaláltam. Elég jó mert fő szezonban hajnali fél 3től este fél 9ig óránként megy Korfu városba. Próbáltam foglalni jegyet online, de nem adott ki arra a napra jegyet. Lehet, h már nincs jegy? Volt már vki komppal arrafelé? Lesz jegy szerintetek? izgulok, h nehogy ne tudjunk időben átmenni a szigetre és a foglalásunk elússzon.
Helló!Nem kell előre lefoglani kompjegyet!Simán odamentek és megveszitek a következőre ami indul!Csak parkolni kell tudni a kompon