(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

GyViktor Dátum: 2011-05-14 16:52:52
Kiss Anita írta ekkor: 2011-05-09 09:56:56
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, h mi augusztus 1- mennénk Sidarira saját autóval. A komp járatokról érdeklődnék. Menetrendet megtaláltam. Elég jó mert fő szezonban hajnali fél 3től este fél 9ig óránként megy Korfu városba. Próbáltam foglalni jegyet online, de nem adott ki arra a napra jegyet. Lehet, h már nincs jegy? Volt már vki komppal arrafelé? Lesz jegy szerintetek? izgulok, h nehogy ne tudjunk időben átmenni a szigetre és a foglalásunk elússzon.
Helló!Nem kell előre lefoglani kompjegyet!Simán odamentek és megveszitek a következőre ami indul!Csak parkolni kell tudni a kompon smile
Tóth Judit Dátum: 2011-05-12 20:54:35
Az előző " hozzászólás" (??) nem én voltam, tegnapelőtt nem voltam a fórumba bejelentkezve!! Van egy druszám? Érdekes...
Tóth Judit Dátum: 2011-05-10 21:15:41
smile
Kiss Anita Dátum: 2011-05-09 09:56:56
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, h mi augusztus 1- mennénk Sidarira saját autóval. A komp járatokról érdeklődnék. Menetrendet megtaláltam. Elég jó mert fő szezonban hajnali fél 3től este fél 9ig óránként megy Korfu városba. Próbáltam foglalni jegyet online, de nem adott ki arra a napra jegyet. Lehet, h már nincs jegy? Volt már vki komppal arrafelé? Lesz jegy szerintetek? izgulok, h nehogy ne tudjunk időben átmenni a szigetre és a foglalásunk elússzon.
Földesi Gáborné Dátum: 2011-05-03 05:28:45
Szép napot! Az első turnus hamarosan indul. Tőlük szeretnék majd olvasni egy kis információt. fakultatív programok? időjárás? Árak? Mi május 27.-én megyünk.