(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

P. Viktória Dátum: 2011-04-15 19:16:19
Szia Gabriella! Megkérdezhetem hogy honnan jöttök? Annyira ismerős a neved. Bocsi
Poncsák Mónika Dátum: 2011-04-13 12:20:59
Szia Gabi! Mi is akkor megyünk, 4-en. Hol foglaltatok autót, milyet és milyen áron?
Dátum: 2011-04-06 10:07:13
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e 1-2 fő, akik augusztus 20-án érkeznek Korfura a 22:35-ös vasmadárral? Így olcsóbb lenne a transzfer (mi ketten vagyunk). Már csak 136 nap van hátra! smile
Szatzker Gábor Dátum: 2011-04-01 09:45:26
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy tudna nekem valaki körübelüli árat írni, hogy mi mennyibe kerül Sidariban és hol érdemes vásárolni? ( víz, pékárú stb...) Előre is köszönöm!
Grand Éva Dátum: 2011-03-22 15:57:09
Kis Józsefné írta ekkor: 2011-03-17 14:21:25
Érdeklődni szeretnék, hogy a Clio apartmannál a parkolás megoldható? Egyénileg utazunk, nem szeretnénk ha a kocsit messzebb kellene leparkolni.
A Clionak saját udvara van, ahol elfér pár autó. Ha kevés az egyéni utas abban az időben, akkor gond nélkül ott lehet parkolni, aki nem fér be,az pedig a mellette levő kis utcában parkolhat.