Sziasztok! Tudna valaki segíteni, aki járt már esetleg Korfun az Elektra apartmanban? Oda szeretnénk menni, de olvastam egy érdekes dolgot, egy másik utazási iroda, nem a grand honlapján. A strandról azt írták, hogy bár az apartmantól 10 méterre van, nem saját az előtte fekvő strand. Nem tudom, ez vajon mit jelenhet. Ha valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném.
Kedves Henriett! A partszakaszokat bérlik a görögök az önkormányzattól, ahová ágyakat tesznek, amiért pénzt kérnek. Ez nem jelenti azt, hogy oda nem lehet letelepedni,az ágyakért nyilván fizetni kell, de a part használható. Szoktak reklamálni a görögök esetleg, de azzal nem kell foglalkozni.Az Elektra előtt egyébként nem szoktatk szólni, már tudják, hogy ott mi szoktunk lenni.