(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-03-22 15:54:37
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-03-13 16:38:53
Kedves Grandéva! VAn már hír ki lesz idén az idegenvezető? Köszönettel:Gyöngyi
Kedves Gyöngyi! Már körvonalazódik, de még nem hivatalos,ezért addig nem szeretnék mondani semmit az idegenvezető személyéről.Amint biztos lesz, közhírré tesszük.
Grand Éva Dátum: 2011-03-22 15:52:14
Bakos Csenge írta ekkor: 2011-03-16 21:42:31
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Korfura utaznánk egyénileg 2fő, a repülőtérről szeretnénk Sidariba eljutni az apartmanunkhoz. Ki milyen tanácsot tud adni, hogyan juthatnánk el oda?
Kedves Csenge! A legegyszerűbb a taxi, mi kialkudtunk egy kedvezményesebb tarifát az egyik cégnél:50 Euró egy irányba.Ha kell, meg kell rendelni tőlünk, és az idegenvezető elintézi.
Grand Éva Dátum: 2011-03-22 15:52:12
Bakos Csenge írta ekkor: 2011-03-16 21:42:31
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Korfura utaznánk egyénileg 2fő, a repülőtérről szeretnénk Sidariba eljutni az apartmanunkhoz. Ki milyen tanácsot tud adni, hogyan juthatnánk el oda?
Kedves Csenge! A legegyszerűbb a taxi, mi kialkudtunk egy kedvezményesebb tarifát az egyik cégnél:50 Euró egy irányba.Ha kell, meg kell rendelni tőlünk, és az idegenvezető elintézi.
Grand Éva Dátum: 2011-03-22 15:50:26
Volümné Kékesi Henriett írta ekkor: 2011-03-15 20:54:14
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, aki járt már esetleg Korfun az Elektra apartmanban? Oda szeretnénk menni, de olvastam egy érdekes dolgot, egy másik utazási iroda, nem a grand honlapján. A strandról azt írták, hogy bár az apartmantól 10 méterre van, nem saját az előtte fekvő strand. Nem tudom, ez vajon mit jelenhet. Ha valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném.
Kedves Henriett! A partszakaszokat bérlik a görögök az önkormányzattól, ahová ágyakat tesznek, amiért pénzt kérnek. Ez nem jelenti azt, hogy oda nem lehet letelepedni,az ágyakért nyilván fizetni kell, de a part használható. Szoktak reklamálni a görögök esetleg, de azzal nem kell foglalkozni.Az Elektra előtt egyébként nem szoktatk szólni, már tudják, hogy ott mi szoktunk lenni.
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-03-20 19:14:47
Tóthné Németh Mária írta ekkor: 2011-03-20 16:33:10
Szia Gyöngyi! A fiúk 17 és 21 évesek és megleptek nagyon, hogy velünk akarnak tartani, remélem ők is megtalálják majd a nekik tetsző programot. Mi 3 alkalommal voltunk Görögországban, Sarti tetszett eddig legjobban a tenger tisztasága miatt, de ez az idén változhat! A fakultatív program lehetőségeiről még tájékozódnom kell, de még lesz bőven rá időm és bízom abban is, hogy akik előttünk járják be a "terepet" segítenek is a választásban!
Kedves Mária! Tényleg szerencsés vagy,hogy a nagy fiaid is veletek mennek nyaralni. Az én 18 éves lányom sajna már nem tart velünk,no de ezt is el kell fogadni! Mi voltunk SArtin 2x és nagyon szerettük. Eddig Zakynthos volt a csúcs- de ezt Korfu megváltoztathatja. Kitartást az utazásig!