Sziasztok! Tudna valaki segíteni, aki járt már esetleg Korfun az Elektra apartmanban? Oda szeretnénk menni, de olvastam egy érdekes dolgot, egy másik utazási iroda, nem a grand honlapján. A strandról azt írták, hogy bár az apartmantól 10 méterre van, nem saját az előtte fekvő strand. Nem tudom, ez vajon mit jelenhet. Ha valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném.
Kedves Henriett! Azt én sem tudom mit ért saját strandon, hiszen a partszakasz senkinek sem sajátja tudtommal. Tényleg a hátsó kaputól kb. 8 m-re van a tenger! Tavalyi tapasztalatból tudom mondani, hogy az elektra előtti részen csak elektrások és grandosok (mint mi) telepedtek le. Még annyi kedvezmény is volt, hogy a grandosoknak a napágyat bérbeadó, 7 eu. helyett csak 5 eu.-t kell fizetni egy napra !