(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Volümné Kékesi Henriett Dátum: 2011-03-15 20:54:14
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, aki járt már esetleg Korfun az Elektra apartmanban? Oda szeretnénk menni, de olvastam egy érdekes dolgot, egy másik utazási iroda, nem a grand honlapján. A strandról azt írták, hogy bár az apartmantól 10 méterre van, nem saját az előtte fekvő strand. Nem tudom, ez vajon mit jelenhet. Ha valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném.
P. Viktória Dátum: 2011-03-15 18:27:48
Sziasztok! Szerintem jó társaság jön majd össze. Mi már voltnk Korfun. nAGyon jól éreztük magungkat! Alig várom már az augusztust. Szerintetek milyen fakultatatív programra érdemes elmenni??
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-03-15 18:05:35
Tóthné Németh Mária írta ekkor: 2011-03-15 10:37:56
Sziasztok! Augusztus 19-én utazunk Sidariba 4-en, sárvári felszállással, az Elektra apartmanba párommal és két nagyfiúnkkal. Reméljük, nem csalatkozunk most sem Görögországban!
Kedves Ferenc! Hány évesek a gyerekek? A mi fiunk 12. Nem hinném,hogy Görögországban lehet csalódni pláne Korfuban! Mi 6x voltunk már,de Korfu most lesz az első. NAgyon várom! Gyöngyi
Tóthné Németh Mária Dátum: 2011-03-15 10:37:56
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-03-13 16:39:46
Sziasztok! Mi is aug.19-én megyünk Egerből a Mariellába.
Sziasztok! Augusztus 19-én utazunk Sidariba 4-en, sárvári felszállással, az Elektra apartmanba párommal és két nagyfiúnkkal. Reméljük, nem csalatkozunk most sem Görögországban!
Vajda Richárd Dátum: 2011-03-14 21:27:38
Sziasztok.Júniusban megyünk Sidariba és szeretném kérdezni lehet e jetskit bérelni ha igen milyen árba van köszönöm.