Sziasztok! Tudna valaki segíteni, aki járt már esetleg Korfun az Elektra apartmanban? Oda szeretnénk menni, de olvastam egy érdekes dolgot, egy másik utazási iroda, nem a grand honlapján. A strandról azt írták, hogy bár az apartmantól 10 méterre van, nem saját az előtte fekvő strand. Nem tudom, ez vajon mit jelenhet. Ha valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném.