(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-02-11 17:25:06
Köszönöm a válaszokat László és Mónika!Már voltam 3-szor Korfun,csak nem ebben az apartmanban,hanem a katerinában és a mariellában. smile
Gál Jana Dátum: 2011-02-11 17:24:21
Sziasztok,uj vagyok itt a forumon,,tuda esetleg valaki segiteni,hogy a Nokos Pool apartman,fsz 6 szobája a medence fele néz vagy a kertre?
S. Krisztina Dátum: 2011-02-10 22:05:24
Sziasztok!Augusztusban megyünk Sidariba a Katerina apartmanba.Már nagyon várjuk.Szívesen olvasok minden fórumot róla.
Bernáth Andrea Dátum: 2011-02-10 13:15:36
köszönöm a válaszokat
Szepesi László Dátum: 2011-02-09 18:35:00
Grand Éva írta ekkor: 2011-02-09 16:54:39
Kedves Angéla!A Nikos apartmanházban vannak egy légterű 4 fős apartmanok, azok foglalhatók 2 főre is, természetesen 2 fős áron.A2 légterű 4-5 fős apartmanok valóban nem foglalhtaók 2 fős, csak 4 fős áron.Korfu városába kb. óránként járnak buszok pár Euróért(sajna a pontos összeget nem tudom), de a görögökről annyit tudni kell, hogy a menetrendjük tájékoztató jellegű, mert mi is majdnem 1 órát vártunk a buszra a menetrendhez képest. Visszafelé viszont pontosan indultak(gondolom, mivel ott a végállomásról indult,ezért nem csúszott a menetidővel).A menetrendek majd a szezon kezdetén lesznek meg, az idegenvezetőnek szokott lenni ilyen. Üdv:Éva
Annyival egészíteném ki csak azért, hogy lehessen tervezni. A busz oda-vissza 6,20 eu/fő volt tavaly. A menetrend tényleg nagyon "rugalmas'. Mi még visszafelé a végállomásról is később indultunk, mert olyan lazák a sofőrök. Haragudni azonban nem lehet rájuk, inkább irigyelni nyugodtságukat !