(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szecsődi Imréné Dátum: 2011-02-18 19:36:05
"Grandévától" kérdezném, hogy az idén már biztosan nem kell útlevél Görögországba? A választ előre is köszönöm!
Dimitrov Éva Dátum: 2011-02-18 13:21:35
Veres Szabina írta ekkor: 2011-01-28 21:44:57
Én májusban megyek az első turnussal Sidariba ezúttal egyedül.... (harmadjára). Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valaki aki egyedül jön szintén, vagy netán csatlakozhatnék-e másokhoz akikkel bejárhatnánk a szebbnél szebb helyeket, vagy esetleg elmehetnénk együtt este bárokba kikapcsolódni. smile smile Ha valaki szeretné felvenni velem a kapcsolatot: [email protected]
Szia Szabina. Ugy néz ki én is mennék az első turnussal, és nálam is még ugy néz ki, hogy egyedül. Sajnos a gmail cimedet nem fogadja el a gépem igy nem tudtam azon írni. Hátha neked sikerül irnod és akkor már a válasz elmegy: [email protected]
Grand Éva Dátum: 2011-02-17 13:16:23
Kulcsár Krisztina írta ekkor: 2011-02-17 09:14:14
Sziasztok! Tudna valaki segíteni az árakkal kapcsolatban? A kiválasztott apartmanban 44900/fő/hét összegben van feltüntetve az ár. Próbáltam foglalni, kijött a kalkuláció - 4 főre, minden kedvezmény nélkül 202.000 ft. Számításaim szerint ez 50.500 ft/fő/hét. AKkor hogy is van ez? Választ előre is köszönöm, Kriszta
A válaszhoz tudni kellene, hogy melyik ház, melyik időpont,egy légterű, vagy 2 légterű apartman volt-e.Vannak házak, amelyek felárasak.Esetleg nem lett-e bejelölve stornó biztosítás, utasbiztosítás, vagy fix ülőhely.Ezek függvényében tudunk segíteni a válasszal.
Kulcsár Krisztina Dátum: 2011-02-17 09:14:14
Sziasztok! Tudna valaki segíteni az árakkal kapcsolatban? A kiválasztott apartmanban 44900/fő/hét összegben van feltüntetve az ár. Próbáltam foglalni, kijött a kalkuláció - 4 főre, minden kedvezmény nélkül 202.000 ft. Számításaim szerint ez 50.500 ft/fő/hét. AKkor hogy is van ez? Választ előre is köszönöm, Kriszta
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-02-15 18:14:25
Kedves Lívia! KÖszönöm szépen a válaszodat! Kertre néző szobát választottunk. Éjfélig mi sem szoktunk "otthon" lenni,de utána azért jó pihenni. ALig várom,hogy Korfun legyünk! Gyöngyi