(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-02-14 10:51:10
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-02-12 15:20:04
Kedves Lívia! Én a Mariella apartmanra kíváncsi lennék,nem nagyon zajos?Köszi GYöngyi
Sya Gyöngyi!Mi utcára néző szobában voltunk,kicsit zajos,mert szemben van egy karaokee bár!De mi éjjel nem nagyon voltunk otthon,minket nem zavart!De ha kertre néző szobát választasz,az nem lesz zajos!
Szepesi László Dátum: 2011-02-14 07:22:17
S. Krisztina írta ekkor: 2011-02-12 22:23:59
Sziasztok.Tud nekem valaki abban segíteni,hogy mit jelent a Katerina I vagy Katerina II .Valószínüleg ez kettő épület. Van e különbség a kettő között,kilátás stb...
Szia! Kilátásban annyi a különbség, hogy az I.-es előtt szabadabb a kilátás mert csak egy lapos épület van előtte (paradise étterem) a II.-es előtt meg a paradise hotel épülete van. A II.-es épületben vannak a 3 ágyas szobák!!
S. Krisztina Dátum: 2011-02-12 22:23:59
Sziasztok.Tud nekem valaki abban segíteni,hogy mit jelent a Katerina I vagy Katerina II .Valószínüleg ez kettő épület. Van e különbség a kettő között,kilátás stb...
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-02-12 15:20:04
Kedves Lívia! Én a Mariella apartmanra kíváncsi lennék,nem nagyon zajos?Köszi GYöngyi
Gál Jana Dátum: 2011-02-11 17:25:28
javitom, Nikos Pool smile