Kedves Lívia! Én a Mariella apartmanra kíváncsi lennék,nem nagyon zajos?Köszi GYöngyi
Sya Gyöngyi!Mi utcára néző szobában voltunk,kicsit zajos,mert szemben van egy karaokee bár!De mi éjjel nem nagyon voltunk otthon,minket nem zavart!De ha kertre néző szobát választasz,az nem lesz zajos!