(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-02-08 17:57:51
Szia! Lenne egy kérdésem,hogy az Elektra Apartman-nál, a tenger parti kis ház 2 szobás, vagy egy szobában van a 4 ágy?????? smile smile smile
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-07 09:57:54
Ha valaki autóval jönne Görögbe és nem ismeri az utat,szívesen segítek kifelé.Május 26.-án indulok Pestmegyéből
Földesi Gáborné Dátum: 2011-02-06 08:21:13
írta ekkor: 2011-02-04 00:03:13
Szép jó estét minenkinek! smile Egy kérdésem lenne csupáncsak... mit jelent hogy opcionálisan lefoglalva??? Mindenkinek előre is köszönöm! További szép álmokat! smile
Szia! Mi is felhívtuk az irodát , hogy a rózsaszín foglalás mit jelent!? Azt a választ kaptuk , hogy az annyi mintha piros lenne. Erre kerestünk másik időpontban másik apartmant és láss csodát két hét múlva az addig rózsaszín kockák ismét zöldek lettek! Én azt hiszem , hogy az opcionális foglalás azt lehet amikor valaki más is értékesíti ezeket az utakat és nekik van félre téve.DE várjunk valakit aki talán okosabb ebben a témában.
Dátum: 2011-02-04 00:03:13
Szép jó estét minenkinek! smile Egy kérdésem lenne csupáncsak... mit jelent hogy opcionálisan lefoglalva??? Mindenkinek előre is köszönöm! További szép álmokat! smile
Grand Éva Dátum: 2011-02-02 16:14:13
Balogh István Zoltán írta ekkor: 2011-01-30 20:47:13
Bocsi! Már értem! Az árak majdnem az összes apartmanra vonatkoznak és mivel a Clio-ban csak 2, illetve 4 férőhelyes szobák vannak, így erre nem érvényes a 3 fős elrendezés (a Katerinában viszont igen).
Kedves István! A Clio apartmanba is lehet 3 főnek menni a 4 ágyas apartmanba, csak az ára lényegesen több,mint az egy légterű 3 fős stúdióé, mivel ki kell fizetni a 4 ágyas apartman árát 3 főnek.Egyéni utazásnál ez az ár az ártáblázat alapján egyértelmű, buszos utazásnál pedig úgy kell számolni, hogy vesszük a 4 ágyas két légterű apartman buszos árát 3-szor, és még hozzá adjuk az egyéni ár egynegyedét.