Én májusban megyek az első turnussal Sidariba ezúttal egyedül.... (harmadjára). Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valaki aki egyedül jön szintén, vagy netán csatlakozhatnék-e másokhoz akikkel bejárhatnánk a szebbnél szebb helyeket, vagy esetleg elmehetnénk együtt este bárokba kikapcsolódni.

Ha valaki szeretné felvenni velem a kapcsolatot:
[email protected]