(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-31 16:26:43
Ha valaki autóval jönne Görögbe és nem ismeri az utat,szívesen segítek kifelé.Május 26.-án indulok Pestmegyéből
Balogh István Zoltán Dátum: 2011-01-30 20:47:13
Bocsi! Már értem! Az árak majdnem az összes apartmanra vonatkoznak és mivel a Clio-ban csak 2, illetve 4 férőhelyes szobák vannak, így erre nem érvényes a 3 fős elrendezés (a Katerinában viszont igen).
Balogh István Zoltán Dátum: 2011-01-30 20:41:24
Közben néztem az árajánlatot és a táblázat szerint van 1 légterű 3 férőhelyes elhelyezés is. DE! Amikor az online rendelésnél szeretném kiválasztani, akkor csak 1 és 2 főre engedi. Akkor most mégse lehet 3 főnek foglalni?
Balogh István Zoltán Dátum: 2011-01-30 20:08:20
Sziasztok! A kérdésem a következő lenne: A Clio Apartmanba szeretnénk 3-an menni a 4 férőhelyes szobába, mind a 3-an busszal. Ez lehetséges lenne? Ekkor mennyibe kerülne egy főre a szállás+busz+utasbiztosítás 2011.07.23-07.30. ? A segítséget előre is köszönöm!
Veres Szabina Dátum: 2011-01-28 21:44:57
Én májusban megyek az első turnussal Sidariba ezúttal egyedül.... (harmadjára). Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valaki aki egyedül jön szintén, vagy netán csatlakozhatnék-e másokhoz akikkel bejárhatnánk a szebbnél szebb helyeket, vagy esetleg elmehetnénk együtt este bárokba kikapcsolódni. smile smile Ha valaki szeretné felvenni velem a kapcsolatot: [email protected]