(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Fekete Katalin Dátum: 2011-01-26 21:01:05
Az előbbi hozzászólásomból kimaradt, hogy mi ketten (2 nő) mennénk.
Fekete Katalin Dátum: 2011-01-26 20:59:12
Sziasztok! Június 11-től 18-ig repülővel utazunk Sidariba a Mariella apartmanba. A repülőgépünk Malév járat 12.55-kor indul Ferihegyről. Valahogy Korfun a reptérről el kell jutnunk Sidariba. Megoldásokat keresek. Közös taxi, vagy közös gépkocsibérlés reptéren 1 hétre. Gk.bérlés esetén meg lenne oldva transzferünk oda-vissza , a kötetlen szigettúra és egyebek.
Szepesi László Dátum: 2011-01-26 10:05:22
Vári Gabriella írta ekkor: 2011-01-18 22:22:37
Sziasztok! Csoportot viszek májusban Korfura és a Katerina apartmant foglaltuk be,mert sokan vagyunk és h egy helyen lehessünk. Valaki tud mesélni róla?Magáról az apartmanról is és a kinti árfolyamról(gondolok itt élelmiszerre) Köszönöm!V.G.
Kedves Gabriella ! A Katerina apartman nagyon jó helyen van. Csendes és mégis közel van mindenhez. A tengerpart (kis strand) kb. 40-50 m-re van. Üzlet,pékség,éttermek 10-30 m-en belül vannak. A helyi busz előtte áll meg. A szobák tiszták a felszereltsége tökéletesen megfelel egy üdüléshez. Az árakról annyit, hogy nem itthoni árak. Az éttermi árak viszont elfogadhatóak. 1500 Ft-tól már ebédelni, vacsorázni lehet és megfelelő mennyiséget adnak. A péksütemények drágák de nagyon finomak. 2-4 euró körül mozognak (pl. fetával töltött v. sajttal sonkával töltött). Üdítők, vizek, 1,5 literes 2 euró körül. Tejtermékek is hasonló. A Gyros pitában viszont olcsóbb mint itthon és nagyon finom. Közepes 2,8 euró (átlagembernek bőven elég), nagy 4 euró (bélpoklosoknak). Napozóágy(2 db) + ernyő Grandosoknak a kis strandon 5 euró volt egész napra.
Szepesi László Dátum: 2011-01-26 09:40:33
Grand Éva írta ekkor: 2011-01-25 21:39:24
Kedves László.Természetesen az idén is van mikro,csak úgy látszik hiba csúszott a gépezetbe.
Köszönöm szépen. Megnyugodtunk !
Grand Éva Dátum: 2011-01-25 21:39:24
Szepesi László írta ekkor: 2011-01-25 15:53:17
Kedves Grandéva ! Tavaly a Katerinában voltunk és ezen az éven is oda fizettünk be. A felszereltségből azt látom, hogy hiányzik a mikrohullámú sütő. Tavaly volt és nagyon jó szolgálatot tett. Ezen az éven már nincs vagy csak véletlenül maradt ki a felsorolásból ?
Kedves László.Természetesen az idén is van mikro,csak úgy látszik hiba csúszott a gépezetbe.