Szia Mónika!
Igen, a Wizz-t néztük, egyelőre még nem eldöntött, hogy pontosan mivel is megyünk, lehet vegyesen megy a csapat (busz/repülő). Egyelőre lefoglaljuk a szállást, a többi meg eldől. Én is megérdeklődtem tegnap az irodánál, tudnak segíteni a transzferben (50-60 euro/út). Autóbérlést nem tervezünk (legalábbis jelenleg), inkább quad-ra gondoltunk. Mi viszont csak augusztus végén megyünk, de akkor június végén-július elején várom a friss infokat! :)
István
Kedves István, mi is a Wizz Air-t néztük, csak a transzfer miatt gondolkodunk. Az lenne a kérdésem, hogy ez az 50-60euró/út fejenként értendő-e? Válaszod előre is köszönöm.