Kedves Zsuzsa!
Pénteken indulunk Korfura, remélem ott nem romlott el az idő, mint itthon. Lenne kérdésem is: van Korfun templom, ahol misét is tartanak? Milyen, ha esetleg azt is tudod? Köszönöm Imre
Kedves Imre! Itt egy kissé feltámadt a szél (ez előfordul időnként, főként a sziget nyugati, észak-nyugati részén), de pár napon belül elcsendesedik. Esténként hűvösebb van, de a hónapokig tartó hőség után ez felüdülést jelent. Sidarin görög ortodox templom van, vasárnap délelőtt van szertartás. Korfu városban viszont szinte mindenféle keresztény felekezet temploma megtalálható. Üdvözlettel: Zsuzsa