(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-09-19 10:14:02
írta ekkor: 2010-09-19 09:58:49
Kedves Zsuzsa! Köszönöm a kedves szavakat! Örülök, hogy tetszett Korfu és a
folyt. köv.....véletlenül rákattintottam a küldésre...:-)...szóval:....z idegenvezetés. Csodálatos sziget, gazdag történelmi múlttal, a görög mitológiából pedig nem lehet kiszeretni...:-)...Könyvet tényleg szeretnék írni...:-) Üdvözletem küldöm, minden jót kívánok Neked! Remélem, sok szép helyre eljutsz még utazásaid során! Zsuzsa
Dátum: 2010-09-19 09:58:49
Tóth Zsuzsanna írta ekkor: 2010-09-06 19:31:15
Üdvözlet a Korfu-specialista Zsuzsának és a Grandtoursnak! Ez úton szeretném megköszönni Neked, kedves Zsuzsa és a Grandtoursnak ezt az utazást. A szigettúrán szép és érdekes helyeket mutattál nekünk és én külön köszönetet mondok a részletgazdag beszámolókért, melyeket a buszon és fölkeresett helyeken osztottál meg velünk. Nagyon élveztem, különösen azért, mert hihetetlenül gazdag volt információban: a görög mitológia mellett Korfu földrajzát, történetét és a közelmúlt eseményeit, amelyek meghatározzák a sziget jelenét és jövőjét, olyan ügyesen ’keverve-adagolva’ ismertetted meg velünk, hogy észre sem vettük, és rengeteget tanultunk. Bizonyosan nagyon sok háttérmunkát igényel ez az igényes idegenvezetés….mikor jelenik meg az útikönyved? ;) Szeretném megköszönni a busz vezetőinek is azt, hogy biztonságban elértük oda és vissza is az úticélt: nagyon precízen szervezett úton vehettem részt profi vezetőkkel. A szegedi átszállás (visszaút) okozott csupán némi kellemtlenséget: a csomagtérbe történő pakolás alatt az utazótáskák nem részesültek a ’legfinamabb bánásmódban’, de ez is értethető, hiszen nem jó az időt vesztegetni, ha késésben vagyunk. Annyi észrevételt tennék még, hogy kicsit negatív diszkrimináció részesének éreztem magam, mint „vidéki” (miskolci) utas, mert hazafelé (Szegedről) Budapest irányába tettünk egy nagy kerülőt. Mivel Budapesten egyébként is sok utas szállt föl (odaút), ezért én úgy találtam, hogy ők ’megtöltöttek’ volna egy egyszintes buszt is és az egrieknek, mezőkövesdieknek, nyékládháziaknak stb. nem feltétlenül kellett volna Pestre kísérni őket. Biztosan van erre is logikus magyarázat, de nekem, mint egyszerű utazónak kellemetlen volt ez a kitérő. Összességében nagyon jól éreztem magam és nagyon köszönöm a Grandtours-kollégák munkáját!
Kedves Zsuzsa! Köszönöm a kedves szavakat! Örülök, hogy tetszett Korfu és a
Kovács Krisztina Dátum: 2010-09-18 17:38:42
Kedves Zsuzsa, 2010. augusztus 6-15. között voltunk Sidarin nyaralni. Küldtünk egy csomagot augusztus 20-a előtt a Paradise étterem tulajdonosának postán (akkor adtuk fel, egy A/5 fotó, bor, ilyesmi volt benne). Megtennéd, hogy megkérdezed, megérkezett-e? Aggódunk, hogy elveszett, vagy összetört út közben... és akkor tudnánk kerestetni a Postán. Nagyon köszönjük! Kovács Krisztina, Kovács Edit, Kolter Krisztina és Tóth Erika
Kovács Mihály Dátum: 2010-09-15 16:27:27
Szia Zsuzsa! Szeretnénk menni még idén,szeptember végén 1 hétre Korfura.Mit lehet tudni az időjárásról,tenger hőmérsékletről?Illetve, a szüleimet vinném (58,57 évesek),nekik már nincs túl meleg ebben az időben,de azért hideget sem kedvelném. Ezért érdekelne az időjárás. Előre is köszönöm. És egy személyes kérdés,tavaly voltunk Zakynthos-on ahol ugyancsak egy Zsuzsa nevezetű hőlgy volt az idegen vezető.Jórészt neki köszönhető, hogy életünk legjobb nyaralását töltöttük el a szigeten.Őrülnék ha Te lennél,csak most itt.Az biztositana mindent számunkra.De ha nem akkor sem gond.Előre is köszönöm a választ! Misi
Tóth Zsuzsanna Dátum: 2010-09-06 19:31:15
Üdvözlet a Korfu-specialista Zsuzsának és a Grandtoursnak! Ez úton szeretném megköszönni Neked, kedves Zsuzsa és a Grandtoursnak ezt az utazást. A szigettúrán szép és érdekes helyeket mutattál nekünk és én külön köszönetet mondok a részletgazdag beszámolókért, melyeket a buszon és fölkeresett helyeken osztottál meg velünk. Nagyon élveztem, különösen azért, mert hihetetlenül gazdag volt információban: a görög mitológia mellett Korfu földrajzát, történetét és a közelmúlt eseményeit, amelyek meghatározzák a sziget jelenét és jövőjét, olyan ügyesen ’keverve-adagolva’ ismertetted meg velünk, hogy észre sem vettük, és rengeteget tanultunk. Bizonyosan nagyon sok háttérmunkát igényel ez az igényes idegenvezetés….mikor jelenik meg az útikönyved? ;) Szeretném megköszönni a busz vezetőinek is azt, hogy biztonságban elértük oda és vissza is az úticélt: nagyon precízen szervezett úton vehettem részt profi vezetőkkel. A szegedi átszállás (visszaút) okozott csupán némi kellemtlenséget: a csomagtérbe történő pakolás alatt az utazótáskák nem részesültek a ’legfinamabb bánásmódban’, de ez is értethető, hiszen nem jó az időt vesztegetni, ha késésben vagyunk. Annyi észrevételt tennék még, hogy kicsit negatív diszkrimináció részesének éreztem magam, mint „vidéki” (miskolci) utas, mert hazafelé (Szegedről) Budapest irányába tettünk egy nagy kerülőt. Mivel Budapesten egyébként is sok utas szállt föl (odaút), ezért én úgy találtam, hogy ők ’megtöltöttek’ volna egy egyszintes buszt is és az egrieknek, mezőkövesdieknek, nyékládháziaknak stb. nem feltétlenül kellett volna Pestre kísérni őket. Biztosan van erre is logikus magyarázat, de nekem, mint egyszerű utazónak kellemetlen volt ez a kitérő. Összességében nagyon jól éreztem magam és nagyon köszönöm a Grandtours-kollégák munkáját!