Sziasztok! Én voltam tavaly is és most idén júliusban is Sidariban. Annyira imádom ezt a helyet, olyan gyönyörű, hogy újra azt tervezem, hogy októberben visszamennék. Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki esetleg (egyedül) megy (szeretne menni) az utolsó turnussal Sidariba ami október 9-én indul? Én egyedül mennék és tudni szeretném, van-e valaki aki szintén egyedül tervezné az utat Csodaországba.

Ha esetleg valaki szeretné felvenni a kapcsolatot velem facebookon, vagy iwiwen, aki megy ebben az időpontban, akkor nyugodtan bejelölhet. (debreceni vagyok).