(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-08-31 07:22:36
Kedves Zsuzsa! Pénteken indulunk Korfura, remélem ott nem romlott el az idő, mint itthon. Lenne kérdésem is: van Korfun templom, ahol misét is tartanak? Milyen, ha esetleg azt is tudod? Köszönöm Imre
Márton Enikő Dátum: 2010-08-25 11:34:14
Kedves Zsuzsi! Egyéni szervezéssel megyünk Korfura (Arillas) augusztus 28- Szeptember 4. között. Az a kérdésem, hogy lehetne-e csatlakozni hozzátok egy Szigetkörútas fakultatív programra? Ha igen, akkor megtudhatnám, hogy honnan indultok és hány órakor? Kit kellene keresni ez ügyben a helyszínen?Köszönöm előre is a választ! Üdv.
Veres Szabina Dátum: 2010-08-24 09:55:13
Még annyit, hogy sok olyan nevű lány van iwiwen és facebookon, mint én és még debreceniek is, azonosításképp én egy bárban ülök háttal. smile
Veres Szabina Dátum: 2010-08-24 09:43:45
Sziasztok! Én voltam tavaly is és most idén júliusban is Sidariban. Annyira imádom ezt a helyet, olyan gyönyörű, hogy újra azt tervezem, hogy októberben visszamennék. Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki esetleg (egyedül) megy (szeretne menni) az utolsó turnussal Sidariba ami október 9-én indul? Én egyedül mennék és tudni szeretném, van-e valaki aki szintén egyedül tervezné az utat Csodaországba. smile Ha esetleg valaki szeretné felvenni a kapcsolatot velem facebookon, vagy iwiwen, aki megy ebben az időpontban, akkor nyugodtan bejelölhet. (debreceni vagyok).
Schubert Éva Dátum: 2010-08-23 18:16:11
I LOVE KORFU!! :)