Kedves Ivett!
Mi a Katerina apartmanban laktunk. Ott volt wifi az udvaron remek lehetőség nyilott az internetezésre, még konektor és hosszbbitó is volt ha etleg valaki lemerült volna. A szobában csak egy bizonyos helyen működött a wifi, de úgy is ki lehetett bírni.
Üdv Erzsi
Kedves Zs.Erzsi ! Melyik szobában voltatok, hogy ott még működött a wifi ? Mi a 22-es szobában leszünk. Ott is fogható lesz ? Üdv Laci !