(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szénási Zsanett Dátum: 2010-08-01 08:11:36
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mi a tapasztalat a buszos és egyéni utasoknál akiknek nincs útlevelük, csak szem. igazolványuk? Volt már példa rá vagy mindenki útlevéllel indult útnak? a válaszokat előre is köszönöm!
Horváth Ildikó Márta Dátum: 2010-07-31 09:04:51
Kedves Zsuzsi! Aug. végén megyünk Sidariba, és érdekelnének a Paxos-Antipaxos kirándulással kapcsolatban az árak, honnan indul, meg hogy mit kell tudni róla. A Katerinában leszünk, kapunk törülközőt, ágyneműt? Köszönettel: Ildikó
Szabó Ferenc Dátum: 2010-07-30 14:57:38
Kedves Zsuzsi! A szigeten milyen a benzin ellátás? Mi jővő héten utazunk két autóval, két hétre. Tisztelettel: Szabó Ferenc
Vági Judit Dátum: 2010-07-30 11:06:15
Kedves Zsuzsi !. Mit érzékelni a Görögországi benzin problémából? Itthon azt halljuk, hogy nem lehet benzint venni és az utazok nem jutnak el a kivánt helyre. Judit
Szepesi László Dátum: 2010-07-28 07:56:34
Zs Erzsi írta ekkor: 2010-07-27 16:58:02
Kedves Ivett! Mi a Katerina apartmanban laktunk. Ott volt wifi az udvaron remek lehetőség nyilott az internetezésre, még konektor és hosszbbitó is volt ha etleg valaki lemerült volna. A szobában csak egy bizonyos helyen működött a wifi, de úgy is ki lehetett bírni. Üdv Erzsi
Kedves Zs.Erzsi ! Melyik szobában voltatok, hogy ott még működött a wifi ? Mi a 22-es szobában leszünk. Ott is fogható lesz ? Üdv Laci !