Kedves Zsuzsi!
Mi 30-án indulunk ki busszal.Szeretnék érdeklődni hogy milyenek kint az árak?Pl. a Paradise étteremben egy vacsora mennyibe kerül? Lehet kint a parton banánozni, csónakázi, jetskizni? Előre is köszönöm! :)
Az éttermbe kb 12-15 e-ból előétel, főétel és egy pohár sör v. üdítő kijön.
A parton banán van, csónakázni is lehet, van bérlési lehetőség, jetskizőket is láttam, de nem tudom, hogy saját volt vagy bérelt.