(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zs Erzsi Dátum: 2010-07-27 17:02:40
G.Ivett írta ekkor: 2010-07-22 14:38:07
Kedves Zsuzsi! Mi 30-án indulunk ki busszal.Szeretnék érdeklődni hogy milyenek kint az árak?Pl. a Paradise étteremben egy vacsora mennyibe kerül? Lehet kint a parton banánozni, csónakázi, jetskizni? Előre is köszönöm! :)
Az éttermbe kb 12-15 e-ból előétel, főétel és egy pohár sör v. üdítő kijön. A parton banán van, csónakázni is lehet, van bérlési lehetőség, jetskizőket is láttam, de nem tudom, hogy saját volt vagy bérelt.
Zs Erzsi Dátum: 2010-07-27 16:58:02
G.Ivett írta ekkor: 2010-07-26 21:28:00
Wifi van a környéken?
Kedves Ivett! Mi a Katerina apartmanban laktunk. Ott volt wifi az udvaron remek lehetőség nyilott az internetezésre, még konektor és hosszbbitó is volt ha etleg valaki lemerült volna. A szobában csak egy bizonyos helyen működött a wifi, de úgy is ki lehetett bírni. Üdv Erzsi
G.Ivett Dátum: 2010-07-26 21:28:00
Wifi van a környéken?
G.Ivett Dátum: 2010-07-22 14:38:07
Kedves Zsuzsi! Mi 30-án indulunk ki busszal.Szeretnék érdeklődni hogy milyenek kint az árak?Pl. a Paradise étteremben egy vacsora mennyibe kerül? Lehet kint a parton banánozni, csónakázi, jetskizni? Előre is köszönöm! :)
Dátum: 2010-07-22 11:07:33
Szénási Zsanett írta ekkor: 2010-07-20 18:41:16
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a komp díj retúr vagy csak oda 16-18 euró? Köszönöm!
Kedves Zsanett! A kompjegy egy útra 9.- eur / fő, oda-vissza 18.- eur / fő. Üdvözlettel: Zsuzsa