(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-22 11:05:02
Tápi István írta ekkor: 2010-07-19 19:43:24
smile Sajnálom, hogy július 6.- án kelt pozitív hozzászólásom törlésre került. Ilyen nagyszerű Emberekre - munkatársakra, csak büszke lehetne az iroda ! smile
Kedves István! Nagyon örülök, hogy jól éreztétek Magatokat itt a szigeten! A hozzászólást nem töröltük le, de valamilyen oknál fogva a Sarti fórumon van...:-) Köszönjük szépen a kedves szavakat!...:-) Üdvözlöm az egész családot! Zsuzsa
Dátum: 2010-07-22 10:57:05
Mezei Ágnes írta ekkor: 2010-07-19 11:38:10
kedves Zsuzsi! Következő kérdéseink lennének: 1. mennyibe kerül kb. a kocsibérlés (középkategória, mindenféle biztosítással) egy napra 2. olcsóbb-e ha hosszabb időre bérelnénk ki (mondjuk 1 hét) 3. Odaérkezésünk előtt érdemes lefoglalni, vagy ráér, ha már ott vagyunk. 4. milyen fakultatív kirándulásokra lehet befizetni, és ezek a hét melyik napján vannak. jelenleg ennyi jut eszembe, de ahogy közeledik a nyaralásunk (aug 20.) úgy biztos sokasodnak bennünk a kérdések is. Köszönettel Mezeiagi
Kedves Ági! A legegyszerűbb, legkisebb (4 fős), de klímával felszerelt autók bérlési díja Sidarin kb. 25.- eur / napnál kezdődik, ha 3 napra, vagy annál hosszabb időre kölcsönzitek ki, akkor csökken a napi ár. Nem fontos előre lefoglalni az autó, viszont érdemes a nyaralás első napjaiban leelőlegezni itt a helyszínen, amikor már tudjátok, hogy hogyan alakul a heti programotok. Fakultatív programlehetőségek: Szigettúra: általában kedd, Hajókirándulás, Görög est: általában szerda, Aqualand: hétfő vagy szerda, Shopping busz Korfu városba: vasárnap és szerda kivételével naponta. A napok változhatnak, az érkezés napján tudom megmondani a heti menetrendet. A fakultatív programok leírását a honlapon elolvashatod! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-07-22 10:31:42
Varga János írta ekkor: 2010-07-15 12:19:20
Szia Tesókám!!! Bocs, hogy csak most írok, úgy látszik elég lassan gépelek smile . Nagyon jó volt a tavalyi nyaralás, azt is mondhatnám nekem a legjobb. Bogi azt mondta, hogy az idei jobb...tudod egy éve nem látott delfineket smile . Ja lenne még egy kérdésem.....ha 2015-ben szeretnénk visszamenni, előreláthatólag milyen lesz az idő???? smile . Sokszor puszilunk: Bobó, Zsóka, Jani
Sziasztok...:-)...Én is elég lassan gépelek! Örülök, hogy jól sikerült az idei nyaralás is, jó lett volna, ha ide is átruccantok, dehát Boginak látnia kellett végre az új Akropolisz múzeumot,az ókori romokat és a delfinecskéket...:-) Ősszel elénekeljük együtt, hogy "Delfini, delfinaki..."....:-) Az időjárással kapcsolatban viszont csak annyit tudok mondani, hogy "Ha eső nem lesz buli lesz, ha lesz, nem lesz..."...illetve amit Juci mama szokott mondani a nyári görög klímával kapcsolatban: fagyni fog és fakutyázunk a tengeren...:-) Puszilom a családot! Zsuzsi
Dátum: 2010-07-22 10:21:50
Korinna írta ekkor: 2010-07-13 21:52:54
Kedves Zsuzsi! Augusztus végén utazik a hastáncos csoportunk Sidariba. Érdeklődni szeretnék, hogy hol tudnánk néhány táncpróbát megtartani. Mivel zenére gyakorolnánk, magnót esetleg tudunk vinni, de szükség lenne áramra. (A Katerina apartmannál, Nikos Pool apartmannál, vagy a Katerina melletti hotel medencéjének közelében vagy valamelyik étteremben, hotelben lenne rá lehetőség?) Előre láthatólag a Katerina és Nikos Pool apartmanokban leszünk. Szeretnénk valami színvonalas helyen fellépni. Tavaly szintén a Grand Tours-al utaztunk, akkor Paralián jártunk, és felléptünk a próbák helyén egy discóban, a szálláshelyünkön az apartmanban, meghívást kaptunk a Poseidon fesztiválra, a hajókirándulásra, illetve a görög esten is hatalmas sikert aratott a produkciónk. Szükség esetén bemutatkozó szöveget tudok küldeni, illetve plakátot is. Hálás lennék ha segítenél a próbákhoz helyet, valamint fellépési lehetőséget szerezni kint. Előre is köszönöm! A részleteket ha lehetséges, e-mail-ben beszélném meg veled. E-mail címem: [email protected] Előre is köszönöm! Üdvözlettel: "Korinna"
Kedves Korinna! Válaszoltam Katalin e-mail-jére, melyet a [email protected] címre küldött! A leírtak alapján feltételezem, hogy ugyanarról a hastáncos csoportról van szó! Sok szeretettel várunk Benneteket és mindenben segítünk, amiben csak tudunk, hogy gyakorolni és fellépni tudjatok. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-07-22 10:12:30
Kovácsné Bálint Judit írta ekkor: 2010-07-11 17:49:25
Kedves Zsuzsi! Mi augusztus 7-re megyünk Korfura autóval (Szerbia, Macedónia, új autópálya útvonalon). Mivel egyszerre túl hosszú az út, szeretnénk 2 napig utazni. Tudsz valami elfogadható árú tranzitszállást Görögország északi részén? Egy 3 ágyas szoba érdekelne, nem messze az autópályától, 2 felnőtt+ 1 gyerkőc számára.Thessaloniki-be nem szeretnénk bemenni. Előre is köszi: Jutka
Kedves Judit! Kérlek írj e-mailt a [email protected] címre a szállás ügyében! Üdvözlettel: Zsuzsa