(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-22 10:10:06
Ravaszné Szűcs Kaalin írta ekkor: 2010-07-08 12:46:29
Kedves Zsuzsi! Mi csak augusztus végén megyünk Sidariba, de már tele vagyunk kérdéssel. Láttam, hogy valakinek azt írtad, hogy csak Korfu városban van piac, oda be lehet jutni helyi járatú busszal is? Mivel nekünk nincs jogsink, így nem tudunk autót bérelni. Válaszodat köszönöm. Ravaszné Kati
Kedves Katalin! Sidariból helyközi járatos busszal (Green Buses-zöld busz) és a bevásárló járattal (Shopping Bus) is be lehet jutni Korfu városba, piac az Új Erőd mögött van, reggel fél héttől délután fél kettőig vasárnap kivételével minden nap. Üdvözlettel: Zsuzsa
Szénási Zsanett Dátum: 2010-07-20 18:41:16
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a komp díj retúr vagy csak oda 16-18 euró? Köszönöm!
Ravaszné Szűcs Kaalin Dátum: 2010-07-20 11:07:35
Korinna írta ekkor: 2010-07-20 10:15:38
Kedves Katalin! 27-én indulnak? Mert mi akkor magyünk. :) Ha igen, melyik apartmanban lesznek? Üdvözlettel: Kata
Kedves Kata! Mi 27-én indulunk és 28-án érkezünk busszal Sidariba az Elektra apartmanház tetőterében a tengerre néző szobákban leszünk elszállásolva. Katóka
Korinna Dátum: 2010-07-20 10:15:38
Ravaszné Szűcs Kaalin írta ekkor: 2010-07-08 12:46:29
Kedves Zsuzsi! Mi csak augusztus végén megyünk Sidariba, de már tele vagyunk kérdéssel. Láttam, hogy valakinek azt írtad, hogy csak Korfu városban van piac, oda be lehet jutni helyi járatú busszal is? Mivel nekünk nincs jogsink, így nem tudunk autót bérelni. Válaszodat köszönöm. Ravaszné Kati
Kedves Katalin! 27-én indulnak? Mert mi akkor magyünk. :) Ha igen, melyik apartmanban lesznek? Üdvözlettel: Kata
Dátum: 2010-07-20 09:16:57
Sziasztok! Korábban volt szó róla, hogy Horgosnál, illetve a szerb-macedón határon Presevonál érdemes tankolni. Van itt valakinek személyes tapasztalata? Lehet ott/érdemes kártyával fizetni a tankolást? Köszönöm