Sziasztok! Vasárnap érkezünk haza Sidariból, ahol egy csodálatos, élményekben gazdag hetet töltöttünk. Mi igényeltük a félpanziós ellátást, amivel nagyon elégedettek voltunk. Csak ismételni tudom Zsuzsit, tényleg rendkívül kedves volt a kiszolgálás, és finomak, bőségesek voltak az ételek. Ezúton is szeretnénk megköszönni Zsuzsinak kedvességét, lelkiismeretes munkáját és segítőkészségét. Minden jót kívánunk a továbbiakban, és üdvözöljük a Paradise étterem dolgozóit! Üdvözlettel: Szilvi és Joci