(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-06-22 09:46:37
Debreceni Tamás írta ekkor: 2010-06-08 07:58:29
Sziasztok! A következő kérdéssel fordulnék mindenkihez, aki tud válaszolni. Bankkártyával lehet-e fizetni és ha igen, akkor mennyire jellemző. Előre is köszi.
Kedves Tamás! Elterjedt a bankártyás fizetés Korfun és ezen belül Sidariban is a nagyobb üzletekben és az éttermekben egyaránt. Üdvözlettel: Zsuzsa
V. Bence Dátum: 2010-06-21 16:12:52
Baddi írta ekkor: 2010-06-18 11:45:50
Sziasztok! Valaki tud abban segíteni, hogy hol szállnak fel Korfun hidroplán gépek? Valahol találtam korábban árakról, egyébb infókról egy linket, de már nem találom, és nem mentettem el:-( Tud valaki bármit erről? Kérlek segítsetek. Holnap utazom, és szeretnék képben lenni. Illetve azt hallottam Sidarin lehet kis motoros csónakot bérelni, ha valaki csak erről tud az is sokat segítene :-) Köszi előre is. Baddi _________________
Egyedül a szigeten Korfu fővárosában van leszálló pálya, így szerintem ott... A parton van kiemelt kölcsönző, ahol hajót, kis csónakot, vízibiciklit stb.. lehet bérelni smile
V. Bence Dátum: 2010-06-21 16:08:03
Nagy Levente írta ekkor: 2010-06-15 13:41:17
Kedves Zsuzsa! Júliusban utazunk Korfura busszal.Kérdésem az lenne,ha jól tudom 2009ben elkészült az autópálya Thessaloniki-Kozani-Igoumenitsa útvonalon,így az utazási idő lerövidülne ha ezen az útvonalon menne az autóbusz.Ezen az új vonalon megy, vagy a rég hegyi szerpentines úton? Esetleg aki az idén volt nem tudja valaki? Így előre nem tudod megmondani Júli24től melyik busz megy Sidariba? (emeletes vagy sima busz) Utasbiztosítással kapcsolatban,melyik társasággal van szerződéssel Sidari-ban az orvos,melyiknél kössünk biztosítást? Előre is köszönöm!
Szia! Mi tavaly voltunk Korfun és már az új autópálya szakaszon utaztunk! (akkor két busz ment, egy sima és egy emeletes) Sima utasbiztosításunk volt amit elfogadott az ottani orvos!
Zs Erzsi Dátum: 2010-06-21 13:12:01
SziasztoK! Érdekelne, hogy mennyire jól múködik a WI-FI. Már előttem is érdeklődtek, de nem válaszol senki.Lehetséges, hogy nem használják?
Papp Renáta Dátum: 2010-06-18 12:25:48
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne még, hogy a városban vagy a közelben van-e piac, illetve ha van, akkor mikor van nyitva? Minden nap vagy csak hetente?