Sziasztok!
Valaki tud abban segíteni, hogy hol szállnak fel Korfun hidroplán gépek?
Valahol találtam korábban árakról, egyébb infókról egy linket, de már nem találom, és nem mentettem el:-(
Tud valaki bármit erről?
Kérlek segítsetek. Holnap utazom, és szeretnék képben lenni.
Illetve azt hallottam Sidarin lehet kis motoros csónakot bérelni, ha valaki csak erről tud az is sokat segítene :-)
Köszi előre is.
Baddi
_________________
Egyedül a szigeten Korfu fővárosában van leszálló pálya, így szerintem ott...
A parton van kiemelt kölcsönző, ahol hajót, kis csónakot, vízibiciklit stb.. lehet bérelni