(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-06-22 10:24:07
Borisz Péter írta ekkor: 2010-06-14 22:28:56
Szia Zsuzsa! A Kedvesemmel aug.-ban megyünk Sidariba, s gondolkozunk a félpanzión. A kérdésem is ezzel kapcsolatos, milyen időintervallumban lehet reggelizni illetve vacsorázni? Válaszod előre is köszönöm!
Kedves Péter! A Paradise étteremben igénybevehető félpanzió nagyon bőséges és ízletes, a kiszolgálás kedves, a személyzet nagyon barátságos, bátran tudom ajánlani Őket. Reggelizni 9 és 12 óra között, a vacsorázni 20 és 24 óra között lehet, ha a fakultatív vagy egyéb programok miatt az utasok korábban indulnak valahová, akkor előző este reggeli helyetti hidegcsomagot készít az étterem, ha pedig a vacsora maradna el valamilyen program miatt, akkor az egy másik napon, vagy aznap "leebédelhető". Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-22 10:18:21
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-06-10 14:34:02
Augusztus közepére tervezzük a barátnőmmel és a kisfiammal, hogy 3-asban Görögbe megyünk nyaralni. Csak még azt nem tudjuk, hogy pontosan hova. Szakmám miatt nekem fontos az internet elérhetőség, így ezzel kapcsolatban szeretném föltenni a kérdésemet. Van bármilyen jellegű megkötés az ingyenes wifi-s internethasználattal kapcsolatban?
Kedves Ferenc! A Katerina apartmanház udvarán, a két épület között működik az utasaink számára ingyenes, jelszóval védett GrandKaterina wireless hálózat, a szobákban és az erkélyeken gyengébb a jel, viszont az udvaron lehet netezni saját laptoppal és egyre több utasunk él ezzel a lehetőséggel. Ha az internetszolgáltatásban lenne némi fennakadás (ez bárhol, bármikor előfordulhat, ugyanúgy, ahogy Magyarországon), akkor is van kisegítő lehetőség, hiszen Sidariban több internetkávézó van, és más szállodáknál, éttermeknél is elérhető a wi-fi. Nem tudom, hogy Önnek milyen jellegű a munkája, mi szükséges hozzá (Skype, MSN, e-mail, online-munka), mindenesetre itt a Katerina udvarán eddig működött, működik a rendszer...Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-22 10:04:55
Varga Gábor írta ekkor: 2010-06-09 19:40:14
Sziasztok.Most megyünk először Korfura a Nicos pool apartmanba és érdekelne,hogy adnak-e törölközöt,evőeszközöket?Köszi a választ!
Kedves Gábor! A Nikos Pool felszereltsége: evőeszközök, étkészlet, poharak,csészék, lábas, serpenyő,vízforraló, szendvicssütő, elektromos főzőlap és sütő, tésztaszűrő,sajtreszelő, merőkanál, konzervnyitó stb. Lepedőt, kis- és nagytörölközőt érkezés napján adnak, de hét közben nem cserélik. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-22 09:58:19
Kedves Balázs! Amit az előző hozzászólásomban a rendszer telefonszámként hozott, az 3-féle motortérfogatot jelöl..:-) Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-22 09:55:22
Ördögh Balázs írta ekkor: 2010-06-08 16:51:30
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy egy quad bérlése mennyi egy napra?A másik pedig hogy mennyibe kerül pl egy gyros hogy a kaja drága e? A választ előre is köszönöm sziasztok!!!
Kedves Balázs! A quad kölcsönzési ára egy napra 25 vagy 40 euró, attól függően, hogy hány köbcentis a motor (80-100-200). 3 napos vagy annál hosszabb bérlés esetén a napi ár csökken. Gyros pita: Kicsi: 1.90-2.- eur, Nagy: 3-3.20.- eur. Éttermi árak: Előételek: 2.50-4.- eur, főételek 4-5 euró és e fölött (pl. a korfu ételkülönlegességek 6-7 euróba kerülnek, a halételek, tenger gyümölcsei ennél valamivel drágábbak). A köret ára általában benne van az árban. A fórum korábbi hozzászólói éttermi árakról is írtak, érdemes visszaolvasni, egy kicsit csemegézni a választékból. Üdvözlettel: Zsuzsa