(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

V. Bence Dátum: 2010-03-23 15:47:41
Most jutott eszembe, amikor a hajó kiránduláson voltunk, ott a hajón korlátlan bor fogyasztás volt ... De ha jól emlékszem csak fehér bor volt nekik!
V. Bence Dátum: 2010-03-23 15:42:45
Szabó Ferenc írta ekkor: 2010-03-22 14:37:46
Tisztelt Bence ! Mi augusztusban megyünk két hétre ( két család ) magyarok lévén szeretjük a jó borokat, lehet az fehér vagy vörös. Tudsz-e ajánlani jellegzetes görög borokat ? Tisztelettel Szabó Ferenc
Szia! Bort mi is kedveljük! Vöröset vadásztunk, volt is sokféle az előbb említett boltban, ám mégsem vettünk! Mikor Korfu városában jártunk az utcán volt "kóstoltatás" , boros hordókon lehetett likőröket kóstolni! Hát annyira ízlett nekünk, hogy abból vásároltunk be! Egyik üveget meg is néztem, konkrét neve nincs "Korfu" van az üvegre ráírva! (Tea színe van, a borítón Korfu sziget rajza található) Ebből mindenképpen kóstoljatok! Illetve a búcsú estünk a Paradise étteremben volt, 1 Euroért nagyon finom koktélokat ittunk :) Valamit a másik ital (amiért nem vettünk bort) az a WKD-volt! "Belvárosban" a kis boltban (illetve majdnem minden szórakozó helyen) lehet kapni, lila színű (először azt hittem ablakmosó) ízre hasonlít a Bacardira, de íze mégis más :) smile
Duch Imre Dátum: 2010-03-23 10:32:34
SZIASZTOK! Érdeklődni szeretnék,hogy a Mariella apartmanban már csak 3 ágyas helyek vannak és mi 5-en szeretnénk menni.A kérdésem az lenne,hogy két 3 ágyas árát kell kifizetni vagy csak a /főt ebben az esetben.Köszönöm előre is a választ,Üdv:Imre
Szabó Ferenc Dátum: 2010-03-22 14:37:46
Tisztelt Bence ! Mi augusztusban megyünk két hétre ( két család ) magyarok lévén szeretjük a jó borokat, lehet az fehér vagy vörös. Tudsz-e ajánlani jellegzetes görög borokat ? Tisztelettel Szabó Ferenc
Berki Attila Dátum: 2010-03-22 07:22:51
Köszönöm!