(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Vági Zoltán Dátum: 2010-03-29 18:09:16
Szia Zsuzsi! Véglegesítettem a döntést! És ma délután lefoglaltam az idei tavaszi üdülést! Úgyhogy május 15-én érkezek Korfura! A Katerina 22-es apartmanban fogok lakni. A 24-es apartmanba jön két kedves ismersősöm. Mindannyian Sopronból! Bízunk a szép időben, várjuk a varázslatos virágokat, május 20-án a Jón-szigeteki ünnepségeket, a nagy sétákat, kirándulásokat, a Naplementét Sidari partjainál, a pihenést és feltöltődést a szép látnivalóktól, tájaktól. Már csak másfél hónap és május közepe! :-) Üdv: Zoli
Kis Bernadett Dátum: 2010-03-27 16:08:10
Szabó Ferenc írta ekkor: 2010-03-27 06:27:00
Kedves Bernadett! A megadott időpont hibás, 7 és 14 a turnusváltási időpontok. Mi 7-től az Elektraban leszünk. Üdvözlettel: Szabó Ferenc
Üdvözlöm! Valóban hibás a dátum smile 09-18.-ig leszünk. az izgalomtól elirtam! Üdv
Szabó Ferenc Dátum: 2010-03-27 06:27:00
Kis Bernadett írta ekkor: 2010-03-26 17:36:05
Üdvözlök mindenkit! Érdeklödnék h jön e valaki 2010 08.10.én Sidariba, mi a Mariella apartmannba leszünk elszállásolva. Üdv
Kedves Bernadett! A megadott időpont hibás, 7 és 14 a turnusváltási időpontok. Mi 7-től az Elektraban leszünk. Üdvözlettel: Szabó Ferenc
Kis Bernadett Dátum: 2010-03-26 17:36:05
Üdvözlök mindenkit! Érdeklödnék h jön e valaki 2010 08.10.én Sidariba, mi a Mariella apartmannba leszünk elszállásolva. Üdv
Szabó Ferenc Dátum: 2010-03-26 08:45:28
Tisztelt hozzászolók! A borokkal kapcsolatos eddigi hozzászólásokat köszönöm! További észrevételeket szívesen olvasom. Minden kedves nyaralónak kellemes pihenést kivánok Tisztelettel Szabó ferenc