Csak úgy eszembe jutott a fórumban a borról olvasgatva, hogy van egy nagyon finom bor Görögországban (eddig több helyen jártunk, mindenhol lehetett kapni) a Mavro Daphni (lehet nem írtam helyesen), azt érdemes mindenkinek megkóstolnia. Vörös 15 % bor (erős) és édes, isteni zamattal. Mi mindig feltankolunk belőle, ha jövünk haza, de már itthon is vettünk, néha ha görög hetek vannak az áruházban.
Nekem viszont az lenne a kérdésem, hogy olvastam egy hozzászólásban, hogy van Sidariban egy nagyobb szupermarket. tudja valaki, hogy ez mennyire távol van az Elektra ap.-tól? köszi a választ Ági
Kedves Ágnes! Sidari két nagy szupermarkete (a Diellas és a Markato) egymással szemben található a település elején, gyalog kb. 10-15 percnyire (kb. 1 km) az Elektrától, a Nikos Pool apartmanház közelében. Ha az Elektrából kijön a főutcára, balra kell elindulni. Üdvözlettel: Zsuzsa