Üdvözlet mindenkinek!
Mi már 4-éve mindig a Grandal utazunk,az egyik legmegbízhatóbb. Marmaras,Sarti,Paralia, tavaly pedig KORFU-Sidari 2-hét, nekünk annyira megtetszet, hogy idén ismét beválalunk 2-hetet,és most csatlakozott egy baráti család is,mindenkinek csak ajánlani tudom, itt mindig van valami újdoság és egyszerűen megunhatatlan,legalább is számunkra.