(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Tóth Csaba Dátum: 2010-03-11 18:50:59
Üdvözlet mindenkinek! Mi már 4-éve mindig a Grandal utazunk,az egyik legmegbízhatóbb. Marmaras,Sarti,Paralia, tavaly pedig KORFU-Sidari 2-hét, nekünk annyira megtetszet, hogy idén ismét beválalunk 2-hetet,és most csatlakozott egy baráti család is,mindenkinek csak ajánlani tudom, itt mindig van valami újdoság és egyszerűen megunhatatlan,legalább is számunkra.
Berki Attila Dátum: 2010-03-06 14:51:54
Sziasztok! Tavaly bejött Neos Marmaras a Granddal de idén június 11-vel Korfura megyünk. 10 éve ugyan voltunk de ígéretet tettem a lányomnak, hogy őt is elvisszük. Már az apartmant lefoglaltam de azért meséljetek róla! Nikoos Pool Üdv.
Vági Judit Dátum: 2010-03-05 22:04:34
Szia Zsuzsi ! De sok kérdést kaptál!Akkor most én is kérdezek. 08.07-től megyek a Katerinába 4 fiú gyerekkel (nem kicsik). Minket a komp érdekelne, ki lehet-e szállni a buszból,kb hány órakor kompozunk ,mennyi ideig tart,van-e esély delfint látni? A 2 légterű apartmanban sincs TV?,mert a a képen mintha látnám! Köszönettel: Judit
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2010-03-05 21:52:22
Szia Zsuzsi!Mi októberben megyünk a Katerini apartmanba.A fakultatív kirándulások,és az akkori időjárás érdekelne.Minden programot megszerveztek?Hány fok szokott lenni kb akkor?Segítségedet előre is köszönöm:Teréz
Földesi Gáborné Dátum: 2010-03-03 20:19:03
Szia Zsuzsi! Az utasbiztosítással kapcsolatban szeretném megkérdezni , hogy Korfun ( Sidariban) melyik biztosítóval van szerződése az ottani orvosnak, illetve van-e ajánlott biztosító?? ( Toloban pl csak az Atlaszt fogadta el az ottani orvos.)