(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zoltán Dátum: 2016-04-17 14:21:10
Tisztelt Utazási Iroda ! Az iroda szervezésében újdonságnak számít a Csíksomlyói Búcsú . Biztosan nagy az érdeklődés iránta. Ehhez hasonló rövidebb utakat nem áll szándékukban tervezni a nyár folyamán ? Pl. buszos kirándulást a Medve szurdokhoz . Számtalan természeti kincs van a közelünkben,amit sokan szeretnének felfedezni . Az iroda munkatársai jó kis csapat, segítőkészek és nagyon jó gépkocsi vezetőik vannak,akikben az utas teljesen megbízik a több km-es úton. Szeretném ha lenne minél több ötletük , főleg azok részére akik a rövidebb utakat választják- választanák . Várom válaszukat. Üdvözlettel : Sallai Zoltán
Durjanik Nándor Dátum: 2016-04-16 22:15:33
Szilvia írta ekkor: 2016-03-30 06:45:00
Kedves Mindenki !Érdeklődnék lehet már tudni a programok melyik napokon lesznek görög est ,BBQ ?Sólya Nándor szeretném kérdezni Öntől az a jó palacsintázó hol helyezkedik el a Katerina apartmanban leszünk merre induljunk , hogy megtaláljuk :) ?Köszönöm a válaszokat .Mi 9 en utazunk, aug 27-szept 03 ig .Jön ekkor valaki ? Mindenkinek szép napot.Üdv:Szilvia
Kedves mindenki! Párommal idén július elején utazunk Korfura a Grand Tours szervezésében Sidariba. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésünk. Szeretnénk elmenni az oldalon hirdetett kalózhajós kirándulásra, viszont más oldalon láttunk BBQ-s hajókázást is. Ezek a kirándulások ugyanazok, vagy 2 különböző program? Illetve van-e lehetőség a programokra előfoglalni? Szeretnénk robogót is bérelni, költséghatékonyság szempontjából több napra. Ezt hol érdemes bérelni Sidarin belül, illetve milyen árban mozog? Paxos-Antipaxos. Szeretnénk ide is elmenni, mikor és hol kell rá foglalni helyet, illetve honnan indulnak? Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv.: Nándi
Grand ÁGI Dátum: 2016-04-01 13:46:43
Szilvia írta ekkor: 2016-03-30 06:45:00
Kedves Mindenki !Érdeklődnék lehet már tudni a programok melyik napokon lesznek görög est ,BBQ ?Sólya Nándor szeretném kérdezni Öntől az a jó palacsintázó hol helyezkedik el a Katerina apartmanban leszünk merre induljunk , hogy megtaláljuk :) ?Köszönöm a válaszokat .Mi 9 en utazunk, aug 27-szept 03 ig .Jön ekkor valaki ? Mindenkinek szép napot.Üdv:Szilvia
Kedves Szilvia! Tavalyi szezonban a görög est kedden volt, a BBQ pedig hétfőn, és pénteken létszámtól függően. A BBQ és a szigettúra nagyon kedvelt program az utasaink körében, ezért minden héten két-két napon is indítottuk a programot, valószínűleg a kirándulási napok ebben a szezonban is megmaradnak. Én úgy gondolom, hogy Sólya Nándi kedves utasunk a Katerinából kiindulva a főutcán végig haladva annak közepe táján az utca jobb oldalán van, de Nándi biztosan megválaszolja pontosan melyikre is gondolt. Szeretettel várunk Benneteket Sidariban!!!
Szilvia Dátum: 2016-03-30 06:45:00
Kedves Mindenki !Érdeklődnék lehet már tudni a programok melyik napokon lesznek görög est ,BBQ ?Sólya Nándor szeretném kérdezni Öntől az a jó palacsintázó hol helyezkedik el a Katerina apartmanban leszünk merre induljunk , hogy megtaláljuk :) ?Köszönöm a válaszokat .Mi 9 en utazunk, aug 27-szept 03 ig .Jön ekkor valaki ? Mindenkinek szép napot.Üdv:Szilvia
Grand Andi Dátum: 2016-03-09 16:39:04
Tisztelt Utasaink! Szeretném elmondani Önöknek a „migránshelyzetről” az álláspontunkat. Jelenleg – 2016.március 9. - a Görögországban és Törökországban lévő migránsok semmilyen módon nem befolyásolják az általunk értékesített görög, török utazások megvalósíthatóságát. Az üdülőhelyeken nincsenek, az általunk használt útvonalon, határokon nincsenek, a közlekedés sem autóbusszal sem személykocsival sehol nincs akadályozva. Jelenleg migránsok a Görög-Makedon határon lévő Idomeni település vasúti határátkelő állomásán akadályozzák a forgalmat, ez a határ van lezárva. Mi a tőle 5-10 km-re lévő Evzoni közúti átkelőt fogjuk használni, ahol nincs migráns és nem is lehet, mert itt csak „normális” úti okmányokkal, vízummal rendelkezők közlekedhetnek. Ez ugyanaz a történet, mint nálunk amikor Kassára megyünk, hogy vonattal Hidasnémetinél hagyjuk el az országot, autóval pedig Tornyosnémetinél. A kettőnek semmi köze egymáshoz, fizikailag is el van különülve a két átkelő. A sokszor okmány nélküli migránsok csak a külön számukra fenntartott rendszert használhatták eddig is, no meg a zöld határt. Mi nem ott járunk. Természetesen ez akár pozitív, akár negatív irányban elmozdulhat még a szezonkezdés előtt, vagy alatta. A pillanatnyi helyzettel mi leszünk a legjobban tisztában, mert hetente kétszer járjuk Görögországot, Törökországot egyszer. Amennyiben változna a helyzet tudunk hozzá alkalmazkodni. Ha ellehetetlenülne az utaztatás, akkor a magyar külügyminisztérium úgyis kiadja a tiltást és nem utaztathatunk. Tehát vagy a külügyminisztérium vagy mi fogjuk magunkat korlátozni ha a helyzet „fokozódik”. Tudniuk kel még azt, ha a külügyminisztérium korlátoz vagy mi nem teljesítünk akkor Önöknek törvény szerint visszajár minden pénz – és cégünk anyagi képessége alapján képesek is leszünk csőd nélkül visszafizetni. Tehát mi - és a törvények - migráns garanciát adunk Önöknek! Nagy Sándor ügyvezető