Kedves Kriszti! Örülök, hogy Korfut választottátok!Biztos vagyok benne, hogy ez a sziget is tetszeni fog! Nem velem találkoztatok, hanem a másik Zsuzsival!...:-) A Zakynthos fórumon aktív....:-) Kérlek, írd meg, hogy mikor szeretnétek jönni! Holnap megkérdezem az irodában dolgozó értékesítő kollégákat, hogy van-e rá lehetőség, hogy egy 4 fős apartmanban kapjatok szállást! Szerintem ez nagy mértékben függ az időszaktól is, de ebben a kérdésben csak ők tudnak segíteni! Ha nemleges választ adnak, akkor ajánlok Nektek apartmant, emeletet, szobát, amely szintén megfelel az elképzeléseknek...:-) Üdvözlettel: Zsuzsa
Szia Zsuzsi! Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Mi az augusztus 7-14-ei turnusban szeretnénk menni, tehát pont benne van a főszezonban. De akkor holnap kiderül! Várom válaszod, és előre is köszönöm szépen! Kriszti