(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kovács Krisztina Dátum: 2010-01-27 18:30:06
írta ekkor: 2010-01-27 13:59:40
Kedves Kriszti! Van rá lehetőség, kérlek, hívd az irodát a 00 36 52 448 348-as, vagy a 00 36 30 4 448 348-as számon és Papp Enikő kolléganőmet keresd, vele beszéltem ma, a részleteket ő elmondja, hivatkozz rám! Úgy láttam, már csak 1db egylégterű van a Nikosban! Üdvözlettel: Zsuzsa
Szia Zsuzsa! Köszönöm a segítséged! Ma már nem tudok telefonálni, de holnap mindenképpen érdeklődni fogok. Még azt szeretném megkérdezni, hogy mi a különbség az "előfoglalás alatt" és az "opcionális foglalás" között.Köszi! Kriszti
Varga Enikő és Kovalcsik Zsolt Dátum: 2010-01-27 17:45:00
Sziasztok! Valaki megtudná írni, hogy a Katerina apartmanban milyen a konyhai felszereltség? Konyhai eszközből mit érdemes vinni? Tányér, evőeszköz...stb. ilyenekre gondolok. A választ előre is köszönöm! :-)!
Dátum: 2010-01-27 13:59:40
Kovács Krisztina írta ekkor: 2010-01-26 21:30:36
Szia Zsuzsi! Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Mi az augusztus 7-14-ei turnusban szeretnénk menni, tehát pont benne van a főszezonban. De akkor holnap kiderül! Várom válaszod, és előre is köszönöm szépen! Kriszti
Kedves Kriszti! Van rá lehetőség, kérlek, hívd az irodát a 00 36 52 448 348-as, vagy a 00 36 30 4 448 348-as számon és Papp Enikő kolléganőmet keresd, vele beszéltem ma, a részleteket ő elmondja, hivatkozz rám! Úgy láttam, már csak 1db egylégterű van a Nikosban! Üdvözlettel: Zsuzsa
Kovács Krisztina Dátum: 2010-01-26 21:30:36
írta ekkor: 2010-01-26 19:51:42
Kedves Kriszti! Örülök, hogy Korfut választottátok!Biztos vagyok benne, hogy ez a sziget is tetszeni fog! Nem velem találkoztatok, hanem a másik Zsuzsival!...:-) A Zakynthos fórumon aktív....:-) Kérlek, írd meg, hogy mikor szeretnétek jönni! Holnap megkérdezem az irodában dolgozó értékesítő kollégákat, hogy van-e rá lehetőség, hogy egy 4 fős apartmanban kapjatok szállást! Szerintem ez nagy mértékben függ az időszaktól is, de ebben a kérdésben csak ők tudnak segíteni! Ha nemleges választ adnak, akkor ajánlok Nektek apartmant, emeletet, szobát, amely szintén megfelel az elképzeléseknek...:-) Üdvözlettel: Zsuzsa
Szia Zsuzsi! Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Mi az augusztus 7-14-ei turnusban szeretnénk menni, tehát pont benne van a főszezonban. De akkor holnap kiderül! Várom válaszod, és előre is köszönöm szépen! Kriszti
Dátum: 2010-01-26 19:51:42
Kedves Kriszti! Örülök, hogy Korfut választottátok!Biztos vagyok benne, hogy ez a sziget is tetszeni fog! Nem velem találkoztatok, hanem a másik Zsuzsival!...:-) A Zakynthos fórumon aktív....:-) Kérlek, írd meg, hogy mikor szeretnétek jönni! Holnap megkérdezem az irodában dolgozó értékesítő kollégákat, hogy van-e rá lehetőség, hogy egy 4 fős apartmanban kapjatok szállást! Szerintem ez nagy mértékben függ az időszaktól is, de ebben a kérdésben csak ők tudnak segíteni! Ha nemleges választ adnak, akkor ajánlok Nektek apartmant, emeletet, szobát, amely szintén megfelel az elképzeléseknek...:-) Üdvözlettel: Zsuzsa