Szia Zsuzsi!
Köszönöm a válaszod!
Lenne pár újabb kérdésem.
Van esetleg képed az Elektra 8as szobájáról, vagy van fent valahol a honlapon? Szúnyogháló van az ablakon, illetve lehet napernyőt kölcsönözni, vagy érdemes esetleg valamit vinni?
A biztonság milyen? Előfordulhat, hogy a partról eltűnik az őrizetlenül hagyott csomag, vagy nem kell félnünk?
Előre is köszönöm a válaszod!
Reni
Kedves Renáta! Írj, kérlek, egy e-mailt a
[email protected] címre és küldök Neked külső képeket az Elektra 8-ról! A honlapon a Leírás menüpont alatt megtalálható az kisház, és ezen belül a 8-as szoba alaprajza! Beltéri fotóim nincsenek, de a honlap és a katalógus fotói segítenek elképzelni a helyiségeket.Tehát a 8-as apartman a kisház középső apartmanja, a bejárati ajtó után a konyha következik, ebből nyílik a fürdőszoba és a szoba. A konyhaablak az udvarra és a tengerre néz (lásd. Elektra, 8-as kép). Szúnyogháló van az ablakon. Korfun 2 napágy és 1 napernyő kölcsönzése általában 7-8 euróba kerül naponta, szinte minden strandon lehet kölcsönözni. 2009-ben a kis strandon, az Elektra előtt, 5.-eur / nap volt 2 napágy és egy napernyő kölcsönzési díja. Reméljük, a "napágyas ember" idén is ilyen akciós áron dolgozik....:-) Ha Sidarin vesztek strandfelszerelést, egy matrac kb. 6-8 euró, a napernyő ára is 6 euró körül mozog.A közbiztonság jó, de a strandon és nyílt területen soha ne hagyjatok értékes dolgokat őrizetlenül! Felesleges a partra telefont,sok pénzt, útlevelet vinni! A korfui ördög sem alszik....:-) További kellemes készülődést! Zsuzsa