(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-01-22 20:30:49
Földesi Gáborné írta ekkor: 2010-01-22 06:09:25
Szia Zsuzsi!A Mariella apartmanról nincsenek alaprajzok fent! Sőt a Sidari térképen sincs bejelölve. Nagyjából hol helyezkedik el??? Mondjuk ha a nagy szupermarketet veszem kiinduló pontnak? Köszi a választ előre is. Üdv : Marcsi
Kedves Marcsi! A Mariella közvetlenül a főutcán van, majdnem az Elektrával szemben. Az apartmanházat a főutcáról és a nagy parkolóból is meg lehet közelíteni. A 2010-es Grand Tours katalógus már a honlapon is megtekinthető, és az ebben található Sidari térképen 9-es számmal van jelölve a Mariella! Ha a másik térképet nézed, a Mariella a nagy parkoló és a főutca között van, kb. ott, ahol a hármas szám. A két nagy szupermarkettől tehát kb. olyan távolságra van, mint az Elektra és a Katerina. Ez a három ház nagyon közel van egymáshoz. A Mariella ház az idén szerepel először a katalógusban és a honlapon is, ezért hiányzik még az alaprajz. A földszinten találhatóak a 7,8 szobák, amelyek a hátsó udvarra néznek, ott van a teraszuk. Az emeleten van a 9-, 10-, 11-, és 12-es szoba. Az első kettő a hátsó udvarra, a második kettő a főutcára néz, mindegyikhez tartozik erkély. Remélem, tudtam segíteni! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-01-22 20:13:23
Papp Renáta írta ekkor: 2010-01-21 20:12:31
Szia Zsuzsi! Köszönöm a válaszod! Lenne pár újabb kérdésem. Van esetleg képed az Elektra 8as szobájáról, vagy van fent valahol a honlapon? Szúnyogháló van az ablakon, illetve lehet napernyőt kölcsönözni, vagy érdemes esetleg valamit vinni? A biztonság milyen? Előfordulhat, hogy a partról eltűnik az őrizetlenül hagyott csomag, vagy nem kell félnünk? Előre is köszönöm a válaszod! Reni
Kedves Renáta! Írj, kérlek, egy e-mailt a [email protected] címre és küldök Neked külső képeket az Elektra 8-ról! A honlapon a Leírás menüpont alatt megtalálható az kisház, és ezen belül a 8-as szoba alaprajza! Beltéri fotóim nincsenek, de a honlap és a katalógus fotói segítenek elképzelni a helyiségeket.Tehát a 8-as apartman a kisház középső apartmanja, a bejárati ajtó után a konyha következik, ebből nyílik a fürdőszoba és a szoba. A konyhaablak az udvarra és a tengerre néz (lásd. Elektra, 8-as kép). Szúnyogháló van az ablakon. Korfun 2 napágy és 1 napernyő kölcsönzése általában 7-8 euróba kerül naponta, szinte minden strandon lehet kölcsönözni. 2009-ben a kis strandon, az Elektra előtt, 5.-eur / nap volt 2 napágy és egy napernyő kölcsönzési díja. Reméljük, a "napágyas ember" idén is ilyen akciós áron dolgozik....:-) Ha Sidarin vesztek strandfelszerelést, egy matrac kb. 6-8 euró, a napernyő ára is 6 euró körül mozog.A közbiztonság jó, de a strandon és nyílt területen soha ne hagyjatok értékes dolgokat őrizetlenül! Felesleges a partra telefont,sok pénzt, útlevelet vinni! A korfui ördög sem alszik....:-) További kellemes készülődést! Zsuzsa
Földesi Gáborné Dátum: 2010-01-22 06:09:25
Szia Zsuzsi!A Mariella apartmanról nincsenek alaprajzok fent! Sőt a Sidari térképen sincs bejelölve. Nagyjából hol helyezkedik el??? Mondjuk ha a nagy szupermarketet veszem kiinduló pontnak? Köszi a választ előre is. Üdv : Marcsi
Papp Renáta Dátum: 2010-01-21 20:12:31
Szia Zsuzsi! Köszönöm a válaszod! Lenne pár újabb kérdésem. Van esetleg képed az Elektra 8as szobájáról, vagy van fent valahol a honlapon? Szúnyogháló van az ablakon, illetve lehet napernyőt kölcsönözni, vagy érdemes esetleg valamit vinni? A biztonság milyen? Előfordulhat, hogy a partról eltűnik az őrizetlenül hagyott csomag, vagy nem kell félnünk? Előre is köszönöm a válaszod! Reni
Dátum: 2010-01-21 17:53:19
írta ekkor: 2010-01-20 10:45:18
Szia Zsusi!Tavaly szeptemberben voltunk a barátnőmmel Sidarin.Egy hét helyett két hetet voltunk a Katerinában,fsz. 13-ban.Szuper volt minden!Köszönünk neked mindent!Idén juniusban szeretnék menni,5-től két hétre.Milyen az idő ott olyankor?Eső szokott lenni?Idén is Te leszel Sidarin?
Szia, Lívia! Nagyon örülök, hogy írtál! Ne aggódjatok, júniusban is nagyon jó idő van Korfun! Az esős napok száma 2-3 júniusban, ez azt jelenti, ha elő is fordul egy kis csapadék, az csak néhány 1-2 órás záport jelenthet, utána megint kisüt a nap és lehet menni a partra (meg egyébként is van napernyő, ami esernyőként sem utolsó és 4 ember elfér alatta.....:-)) Tehát egész hónapban nagyon meleg van,30 fok és annál melegebb napközben, mindenki a vízben vagy a parton van! Találkozzunk Sidarin, lányok!Hátha 3 hét lesz a 2 hétből...:-)... Minden jót addig is! Zsuzsa