(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Varga Enikő és Kovalcsik Zsolt Dátum: 2010-01-31 18:06:04
írta ekkor: 2010-01-30 12:57:13
Kedves Enikő! A Katerina apartman minikonyhája a következő felszereléseket tartalmazza: 2 elektromos főzőlap, mikrohullámú sütő, hűtő, kávéfőző (filteres kávét lehet vele készíteni), egy nagyobb edény és egy nagyobb serpenyő, fakanál, tésztaszűrő, sajtreszelő, egy nagyobb kés, konzervnyitó,merőkanál, mély- és lapostányérok, csészék, poharak, evőeszközök stb. AMI NINCS: (általában egyik görög apartmanban sem):konyharuha,szivacs,mosogatószer,presszókávéfőző. Általában ez utóbbi négy dolgot szokták még keresni a vendégek, de ilyet szinte sehol sem biztosítanak. Érdemes otthonról hozni, a mosogatószert és a szivacsot a helyszínen is meg lehet vásárolni. Üdvözlettel: Zsuzsa
Szia Zsuzsi! Köszönöm a segítségedet, augusztus végén találkozunk! :-)!
Stampfné Balogh Gyöngyi Dátum: 2010-01-31 12:57:16
Szia Zsuzsi! Június 19-26-ig lennénk az Elektra kis tengerparti házában./Kocsival mennénk./ Lenne néhány kérdésem: Kell kauciót vagy valamiyen díjat fizetni a hétre? A félpanzió illetve vacsora, milyen árban van, és az egész hétre be kell fizetni vagy kivlasztható egy-két nap? Előre isköszönöm!
Sárosi Tamás Zoltánné Dátum: 2010-01-30 14:35:42
Szia Zsuzsi! Ma foglaltuk le a szállást Korfu Sidari-Katerina apartmanba június 19-26. Milyen idő szokott ilyenkor lenni? Melyik buszjárat indul akkor és kell-e átszállni másik buszra. Köszönöm a választ előre is. Budapestiek vagyunk.
Dátum: 2010-01-30 13:07:18
írta ekkor: 2010-01-29 10:26:33
Szia Zsuzsi!Köszönöm a válaszod.Idén az unokatesommal szeretnénk Sidariba menni,nagyon megtetszett neki a képek és videó láttán.Június közepe nyüzsisebb,mint a szeptember?Akkor is előfordulhat 1 hétből 2?1 for the road már akkor is nyitva van?
Szia, Lívia! Igen, június közepén nagyobb az élet, mint szeptemberben, és ha jól emlékszem, Ti ráadásul szeptember második felében voltatok! Mindig előfordulhat, hogy az ember meghosszabbítja a nyaralását!....:-) A One for the Road szerintem már májusban kinyit...:-)
Dátum: 2010-01-30 13:01:12
Földesi Gáborné írta ekkor: 2010-01-27 19:35:54
Szia Zsuzsi! Foglaltunk - utaltunk - utazunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Májusban az első fecskék között ott leszünk! Köszönöm az eddigi segítséged!!!!!!
Szia, Marcsi! Január, február,itt a nyár...:-) Nemsokára nyaraltok!!!!....:-)