Kedves Zsuzsi!
Érdeklődni szeretnék, hogy milyen a félpanzió, illetve a vacsora, milyen ételek szoktak lenni.
Az Elektrában milyen a felszereltség, gondolok itt elsősorban a konyhára? A kisházat néztük ki ott.
Augusztus elején milyen idő szokott ott lenni? Hány fokos a tenger?
Kedves Renáta!A Paradise étteremben igényelhető félpanzió, illetve csak vacsora. Az étterem az Elektrától 100 m-re található. Bátran állíthatom, hogy mind az ételek minőségével, mind a vendéglátással utasaink maximálisan meg vannak elégedve. Ha visszaolvasod a fórumot, találsz majd olyan köszönő sorokat, amelyeket a Paradise személyzetének írtak. Az "Ellátás" menüpont alatt olvashatod a reggeli illetve a vacsora menüsorát. Az Elektra konyhájában elektromos főzőlap, sütő, hűtő, vízforraló, nagyobb lábas, serpenyő, pohár, csésze, evőeszköz, sajtreszelő, vágódeszka, tésztaszűrő, konzervnyitó, lapos és mélytányér stb. található. Az alaprajzon látható a kisház konyhájának elhelyezkedése. Az idő augusztusban nagyon meleg! 30-40 fok napközben, az éjszakák is kellemesek. A levegő páratartalma magas, 1-2 augusztusi napon pár órára feltámad a szél, felfrissíti a levegőt! Esős napok száma átlagosan a statisztika alapján 1… A tengervíz hőmérséklete 24-27 fok, partszakaszonként eltérő! Az időjárás miatt sem kell tehát aggódni…:-).....Üdvözlettel: Zsuzsa