Kedves Zsuzsi ! Sajnos úgy néz ki, hogy a szeptemberi üdülésünk a katherinában nem fog összejönni. Próbálunk vagy időpontot vagy helyet változtatni, ezért szeretném ha több infót tudhatnék meg a mariella apartmanról.
Kedves László! Sikerült beszélnie a kolléganőmmel? Ha még nem, kérem írjon e-mailt a
[email protected] e-mail címre (ez az én e-mail címem)! A Mariella apartmanház közel van a Katerinához, a tengerhez és a központ elején, a főutca mellett található. Két szobája a főutcára néz. A ház mögött egy udvar van, a kertkapu a nagy, központi parkolóra nyílik. Ahogyan az a katalógusban is szerepel, fekvése miatt zajosabb, mint a Katerina, ezért is adunk itt ingyenes klímát, hogy éjszaka, zárt ajtók mellett biztosítani tudjuk a nyugodt pihenést főként a zajosabb főszezoni hónapokban. Az apartmanokról képeket a honlapon láthat. A konyharész nagyobb, más elrendezésű, mint a Katerinában, jobban elkülönül a lakóhelyiségtől.Minden szobához van erkély, a földszintiekhez is. Véleményem szerint a honlapon található fotók jól érzékeltetik az itt leírtakat! Üdvözlettel: Zsuzsa