(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2016-02-16 07:24:25
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-02-15 18:26:38
Kedves Kőrösiné Hajzer Judit! A Paradise apartmanház alaprajza egyenlőre még nem került megküldésre a tulajdonos által. A tulajdonos tájékoztatása alapján a 2-es, és 12-es szobák helyezkedése van legközelebb az étterem épületéhez. Sok szeretettel várjuk Sidariban!
Köszönöm szépen!
Grand ÁGI Dátum: 2016-02-15 18:32:02
Budai Flóra írta ekkor: 2016-02-09 19:25:23
Érdeklődni szeretnék, hogy a Lena apartmanban televízió van-e? Köszönöm!
Kedves Budai Flóra! A Lena apartmanházban nincs televízió. Bízom abban, hogy a televízió hiányát kárpótolni fogja számodra a tenger látványa, a peroulades-i csodás naplemente, a színes programok, Paleokastrica, és a sziget megannyi szépsége... Szeretettel várunk Sidariban!
Grand ÁGI Dátum: 2016-02-15 18:26:38
írta ekkor: 2016-02-08 12:46:32
Kedves Grand Korfu Ági! Lenne egy kérdésem! Nem találtam a neten és a prospektusban sem a Paradise Apartman alaprajzát, ezért az lenne a kérdésem, hogy az apartmanok számozása az étterem felől vagy a recepció felől kezdődik? Én az étteremtől távolabbi szobát szeretnék lefoglalni, de nem tudom, hogy melyek azok. Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Kőrösiné Hajzer Judit! A Paradise apartmanház alaprajza egyenlőre még nem került megküldésre a tulajdonos által. A tulajdonos tájékoztatása alapján a 2-es, és 12-es szobák helyezkedése van legközelebb az étterem épületéhez. Sok szeretettel várjuk Sidariban!
Budai Flóra Dátum: 2016-02-09 19:25:23
Érdeklődni szeretnék, hogy a Lena apartmanban televízió van-e? Köszönöm!
Dátum: 2016-02-08 12:46:32
Kedves Grand Korfu Ági! Lenne egy kérdésem! Nem találtam a neten és a prospektusban sem a Paradise Apartman alaprajzát, ezért az lenne a kérdésem, hogy az apartmanok számozása az étterem felől vagy a recepció felől kezdődik? Én az étteremtől távolabbi szobát szeretnék lefoglalni, de nem tudom, hogy melyek azok. Válaszát előre is köszönöm!