(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Brigitta Dátum: 2009-07-28 10:02:08
Sziasztok! Mi szeptember 12-én este érkezünk Korfura repülővel. Jön még Valaki ebben az időpontban?
Takács Enik? Dátum: 2009-07-27 20:41:58
Köszönöm a választ Zsuzsa!
Dátum: 2009-07-27 18:19:16
Takács Enik? írta ekkor: 2009-07-24 12:14:52
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy a katerina apartmanban a klíma hány euroba kerül egy hétre?Mikro minden szobában van?Mi a párommal júl.31-én megyünk ketten egy háromágyas szobába, ami a földszinten van. Ha valaki úgy gondolja, hogy az emeleti szobáját elcserélné, legyen az egy kétágyas szoba, szívesen elcseréljük.árváltozással nem jár.email cím:[email protected]őre is köszönöm a válaszokat!
Kedves Enikő! A Katerina apartmanban a klíma 35.- eur / hét. Üdvözlettel: Zsuzsa
Simon Kornélia Dátum: 2009-07-25 19:21:06
Sziasztok!Mi augusztus 14.- én indulunk Sidariba.Jön valaki ebben az időpontban Gy-M-S Megyéből?
Takács Enik? Dátum: 2009-07-24 14:04:21
Kedves Kolumbár Lajosné!Busszal megyünk.nekünk bevált a buszos út. évek óta utazunk a grand tourssal.