Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy a katerina apartmanban a klíma hány euroba kerül egy hétre?Mikro minden szobában van?Mi a párommal júl.31-én megyünk ketten egy háromágyas szobába, ami a földszinten van. Ha valaki úgy gondolja, hogy az emeleti szobáját elcserélné, legyen az egy kétágyas szoba, szívesen elcseréljük.árváltozással nem jár.email cím:
[email protected]őre is köszönöm a válaszokat!
Kedves Enikő! A Katerina apartmanban a klíma 35.- eur / hét. Üdvözlettel: Zsuzsa