Szia Kolumbár Lajosné!Mi 31-én reggel 7 óra körül indulunk Hajdúböszörményből, útvonalunk: Szeged-Röszke-Szerbia-Macedónia-Görögo. Ti melyik útvonalat választottátok? Macedóniába szükséges az útlevél, de gondolom ezt tudjátok!
Mi egy mikrobusszal megyünk, két család.
SziaBakó Ági!
Köszönöm a választ,de mi csak délután 3órakor indulunk ,ugyanezen az útvonalon.Akkor majd Sidariban találkozunk.Jó utat nektek!Angi