(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Biri Viktor Dátum: 2009-08-03 10:05:55
Szia. Azután érdeklődnék,hogy picit részletesebb árlistát tudsz írni,vagy valaki tud küldeni az alapvető élelmiszerárakról... Vagy ki mit vásárolt, mit érdemes venni és hol... Melyik kis boltba érdemes bevásárolni! Hol érdemes ebédelni- vacsorázni stb... Autó és motor bérlése mellett kerékpár bérlésre van e lehetőség, és mennyiért? Előre is köszönöm....;-)) Csupán egy kérés, ha van aki 2009.augusztus 21 én indul , az kérem itt jelezze... Általában magányos farkas vagyok, szeretem egyedül bebarangolni a tájat,de kitudja mit hoz a sors...;-)))
Nagy Brigitta Dátum: 2009-08-01 10:42:47
Brigitta írta ekkor: 2009-07-28 10:02:08
Sziasztok! Mi szeptember 12-én este érkezünk Korfura repülővel. Jön még Valaki ebben az időpontban?
Szia! Mi is szept. 12-én érkezünk Korfura repülővel!:-)
Uzonyiné Bakó Ágnes Dátum: 2009-07-30 17:45:24
kolumbár lajosné írta ekkor: 2009-07-30 17:01:18
SziaBakó Ági! Köszönöm a választ,de mi csak délután 3órakor indulunk ,ugyanezen az útvonalon.Akkor majd Sidariban találkozunk.Jó utat nektek!Angi
Szia!Mi is kívánunk nektek jó utat és majd akkor Sidariban találkozunk! smile Ági
kolumbár lajosné Dátum: 2009-07-30 17:01:18
Uzonyiné Bakó Ágnes írta ekkor: 2009-07-30 16:12:43
Szia Kolumbár Lajosné!Mi 31-én reggel 7 óra körül indulunk Hajdúböszörményből, útvonalunk: Szeged-Röszke-Szerbia-Macedónia-Görögo. Ti melyik útvonalat választottátok? Macedóniába szükséges az útlevél, de gondolom ezt tudjátok! Mi egy mikrobusszal megyünk, két család.
SziaBakó Ági! Köszönöm a választ,de mi csak délután 3órakor indulunk ,ugyanezen az útvonalon.Akkor majd Sidariban találkozunk.Jó utat nektek!Angi
Uzonyiné Bakó Ágnes Dátum: 2009-07-30 16:12:43
kolumbár lajosné írta ekkor: 2009-07-29 21:15:03
Szia Uzonyiné Bakó Ágnes! Ne haragudj,hogy így ismeretlenül írok neked.Érdeklődni szeretnék mikor indultok Sidariba és nem lehetne hozzátok csatlakozni autóval?Mi is a Nikos Poolba megyünk.Előre is köszönöm válaszod: Angi
Szia Kolumbár Lajosné!Mi 31-én reggel 7 óra körül indulunk Hajdúböszörményből, útvonalunk: Szeged-Röszke-Szerbia-Macedónia-Görögo. Ti melyik útvonalat választottátok? Macedóniába szükséges az útlevél, de gondolom ezt tudjátok! Mi egy mikrobusszal megyünk, két család.