(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Juhász Vivien Dátum: 2009-07-16 11:10:54
Talán erre még én is tudok válaszolni!A fakultativ programokat az idegenvezetőtől lehet megtudni,hogy mikor melyik nap milyen fakultativ program van!Ezt ebben az esetben Grandzsuzsitól lehet megkérdezni!Persze ezek a fakultativ programok légyszámfüggőek!
Nagy Ágnes Dátum: 2009-07-16 10:05:08
Sziasztok! Idén Korfu lett a célpontunk , egyéni utazással.Érdeklődni szeretnék , hogy a fakultatív programokat , hogy / hol vehetjük igénybe majd ? Köszönöm, Ági
Dátum: 2009-07-13 20:48:57
Egyéni (autós) Utasaink figyelmébe ajánlom a honlapunkon: Nyaralás/Görögország/Leírás/ Itiner (pdf formátum) - útvonal leírás! Zsuzsa
Dátum: 2009-07-13 20:31:27
Juhász Vivien írta ekkor: 2009-07-12 11:12:22
Sziasztok!Július 17.-én fogunk menni Korfura a Nicos pool apartmanba.Azt szeretném kérdedzni,hogy milyen felszereltség lesz a kompon?WC,ÜLŐHELY STB.
Kedves Vivien! A kompon megfelelő számú ülőhely és WC is van. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-07-13 20:30:14
kolumbár lajosné írta ekkor: 2009-07-04 20:49:27
Kedves grandzsuzsikorfu! Szia ! Július 31-én indulunk Sidariba,de sajnos nem tudjuk ,hogy mikor indulnak át kompok a szigetre.Légyszives küldj már nekem valamilyen információt ezzel kapcsolatban.Segítségedet előre is köszönöm : Angi
Kedves Angi! Főszezonban gyakran járnak a kompok, átlagosan óránként, további részletekért írj a [email protected] címre! Üdvözlettel: Zsuzsa