Kedves grandzsuzsikorfu!
Szia ! Július 31-én indulunk Sidariba,de sajnos nem tudjuk ,hogy mikor indulnak át kompok a szigetre.Légyszives küldj már nekem valamilyen információt ezzel kapcsolatban.Segítségedet előre is köszönöm : Angi
Kedves Angi! Főszezonban gyakran járnak a kompok, átlagosan óránként, további részletekért írj a
[email protected] címre! Üdvözlettel: Zsuzsa